تمام دوربین‌های پایتخت فعال است

شناسهٔ خبر: 90766 -
اخبار سراسری
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از احتمال تمدید زمان اجرای مصوبه تخفیف عوارض ساختمانی در تهران خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، مهدی چمران پیش از برگزاری هفتادمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر تخصیص ۲۵ درصدی عوارض ساختمانی گفت: در حال حاضر این مصوبه توسط شهرداری تهران اجرایی شده، البته با توجه به مشکلاتی که برای سامانه‌های شهرداری تهران ایجاد شد احتمال تمدید این مصوبه نیز وجود دارد. البته پیش از این نیز شورای شهر تهران به شهرداری این اجازه را داده بود که به مدت ۱۵ روز زمان اجرای این مصوبه را تمدید کند.

وی در خصوص پیگیری موضوع ساختمان‌های ناایمن شهر تهران نیز گفت:‌ قطعا موضوع ساختمان‌های ناایمن تهران موضوعی پیچیده است که در همین رابطه جلساتی نیز با دادستانی برگزار شده است و به نتایج خوبی نیز رسیده‌ایم. بی‌تردید ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن باید محقق شود. امیدواریم این مسئله با سرعت جدی پیگیری شود البته اقداماتی در حوزه ارسال اخطار برای ساختمان‌های ناایمن انجام شده ولی در مجموع امیدواریم در یک زمان‌بندی مناسب و با پیگیری این موضوع، ساختمان‌های ناایمن تهران ایمن‌سازی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره پرداخت حقوق پرسنل شهرداری تهران نیز اظهار کرد: شهرداری تهران بر مبنای قوانین و مقررات در این حوزه عمل می‌کنند. این در شرایطی است که در حال حاضر برخی از ارگان‌ها مشکلاتی تحت عنوان پرداخت مزایا و حقوق دارند.

چمران ضمن رد خبر خاموش شدن دوربین‌های سطح شهر تهران گفت:‌ در حال حاضر تمام دوربین‌ها به صورت آنلاین فعال هستند و تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا ثبت و ضبط می‌شود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات