امدادگر مردمی که به جای مالک متروپل آبادان معرفی شد

شناسهٔ خبر: 88516 -
اخبار سراسری
هادی یدالله آبادانی دیروز دوشنبه پس از ریزش ساخمان ۱۱ طبقه متروپل برای امداد و نجات در صحنه حاضر شده بود که به دلیل شباهت با مالک ساختمان (حسین عبدالباقی) در فضای مجازی معرفی شد.

به گزارش «تابناک»، هادی یدالله آبادانی سه شنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت:عبدالباقی را نمی شناسم و فقط برای امدادرسانی بعد از حادثه در محل حاضر شدم.

ویدیویی در فضای مجازی در حال باز نشر است که در آن یدالله آبادانی را بجای مالک ساختمان ریزش کرده متروپل آبادان معرفی کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از تایید هویت جسد "حسین عبدالباقی" متهم اصلی و مالک و پیمانکار ساختمان متروپل آبادان خبر داد.

به گزارش سه شنبه ایرنا به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری خوزستان صادق جعفری چگنی اظهار داشت: بلافاصله پس از وقوع حادثه، دستور بازداشت نامبرده و تعدادی از متخلفان و مسببین حادثه از سوی مرجع قضایی صادر شده بود که تعدادی از آن‌ها بازداشت شدند.

وی افزود: باتوجه به‌ کشف اسناد هویتی حسین عبدالباقی، مالک برج مترو پل و یکی از متهمین اصلی پرونده در البسه‌ یکی از قربانیان حادثه که غیر قابل تشخیص بود دستور مقتضی برای تشخیص هویت متوفی از طریق واحد تشخیص هویت فراجا و پزشکی قانونی صادر شد که در نهایت هویت وی مورد تایید قرار گرفت.

برج دوقلوی متروپل آبادان ظهر دوشنبه دچار حادثه ریزش شد که تاکنون ۱۱ نفر جان خود را از دست داده و بیش از ۳۰ نفر نیز مجروح شده اند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات