تسهیلات و خدمات استقرار شرکت‌ها در ناحیه نوآوری شریف

شناسهٔ خبر: 87483 -
اخبار سراسری
توسعه زیرساخت‌های استقرار شرکت‌ها جزو اولویت‌های سال ۱۴۰۱ خواهد بود. بدین منظور ناحیه نوآوری شریف به عنوان زیستگاه نوآوری، پیشرو در این حوزه، فرصت‌های ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان استقرار در این مکان ایجاد نموده است.

تسهیلات و خدمات استقرار شرکت‌ها در ناحیه نوآوری شریف

با توجه به اهتمام جدی توسعه شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و نوآور در سال پیش رو، تسهیلات و خدمات جدیدی برای تسهیل استقرار شرکت‌ها به ویژه در نواحی نوآری در نظر گرفته شده است

مهدی محمدظاهری مدیر عامل شرکت داریک و هم‌بنیان‌گذار آفیسا ضمن اعلام این موضوع اضافه کرد، توسعه زیرساخت‌های استقرار شرکت‌ها جزو اولویت‌های سال 1401 خواهد بود. بدین منظور ناحیه نوآوری شریف به عنوان زیستگاه نوآوری، پیشرو در این حوزه، فرصت‌های ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان استقرار در این مکان ایجاد نموده است.

به‌عنوان نمونه مجتمع مهرنگار (مجتمع شماره 4 شریف) یکی از زیرساخت‌های استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به حساب می‌آید که فرصت مناسبی برای هم‌افزایی شرکت‌های مستقر در آن خواهد بود. ایشان یادآور شدند که به هر شرکت فناور بیشتر از دو واحد ازین مجتمع واگذار نمی‌گردد و فرصت‌های مشابه بعدی از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا سایت مجموعه آفیسا معرفی می‌گردد و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 66158116 تماس حاصل فرمایید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات