پلمپ چند نانوایی متخلف در اراک

شناسهٔ خبر: 87370 -
اخبار سراسری
استاندار مرکزی به نانوایان متخلف هشدار داد: با نان مردم بازی کنید، با حکم قضایی مهر و موم می شوید.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک، استاندار مرکزی گفت: تعدادی نانوایی متخلف استان با حکم قضایی پلمپ شد.

فرزاد مخلص‌الائمه گفت: این اقدام با هماهنگی دستگاه قضایی و با هدف برقراری امنیت غذایی و کنترل قیمت کالاهای اساسی انجام شد.

استاندار افزود: شیوه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در حوزه آرد و نان متفاوت است و روش آن نهایی و اجرایی نشده است و هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان در دستور کار نیست.

دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی گفت : علت برخی از نگرانی‌ها در بخش آرد و نان تخلفات تعدادی از نانوایان بود که بعد از تذکر و اخطارهای لازم، امروز توقیف و مهر و موم شدند و نظارت بر فعالیت این قشر همچنان ادامه دارد و در صورت ایجاد اخلال در عرضه نان به مردم با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

استاندار افزود: سهمیه آرد نانوایی‌های با انصاف و ساعات پخت تعدادی از فعالان این صنف نیز افزایش خواهد یافت و تعدادی نانوایی سیار نیز آماده ارائه خدمت شدند.

استاندار مرکزی ضمن هشدار به سوءاستفاده کنندگان گفت: اگر واحدی با نان مردم بازی کند ، با آن برخورد می شود اما در مقابل برای نانوایان منتخب مجوز پخت شبانه‌روزی صادر می شود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات