فعالیت پایانه «سلام» فرودگاه امام برای اعزام حجاج

شناسهٔ خبر: 87208 -
اخبار سراسری
مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی خبر داد: هم‌زمان با عملیات حج ۱۴۰۱ ازسرگیری فعالیت پایانه «سلام» که از شروع گسترش ویروس کرونا تعطیل شده بود، رسماً وارد مرحله اجرایی می‌شود.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، «محمدمهدی کربلایی»،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، طی حکمی مسئولیت رفع نواقص و آماده‌سازی پایانه «سلام»، برای پذیرش و اعزام حجاج ۱۴۰۱ را به «محمدرضا فردی» محول کرد.

بر اساس اعلام دفتر ارتباطات، اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، با توجه به ترافیک پروازی پیش رو و همچنین در پیش بودن عملیات پروازی حج ۱۴۰۱؛ بنا بر نیازسنجی‌های به عمل آمده هم‌زمان با عملیات حج ۱۴۰۱ ازسرگیری فعالیت پایانه سلام رسماً وارد مرحله اجرایی می‌شود.

روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ جلسه رفع نواقص و راه‌اندازی پایانه سلام در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تشکیل و به دستور رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل این سلسله جلسات به‌صورت هفتگی با حضور اعضا هیئت‌مدیره و معاونین و مدیران کل تا تحویل قطعی پایانه و راه‌اندازی آن ادامه خواهد داشت.

در ابلاغ «محمدرضا فردی» آمده است با عنایت به نزدیکی موسم حج ۱۴۰۱ به‌منظور فراهم کردن امکانات لازم جهت پذیرایی از حجاج و همچنین مسافرین عتبات عالیات و در راستای ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی و افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر، تکمیل و راه‌اندازی پایانه سلام تا تحویل گیری قطعی با اختیارات کامل به جنابعالی محول می‌شود.

همچنین در بخش دیگری از این ابلاغ بر بهره‌گیری از تمام امکانات و همکاری همه واحدهای ستادی و اجرایی در شرکت و تهیه برنامه زمان‌بندی و پیگیری و نظارت بر اجرای برنامه مذکور تاکید شده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات