کامیون حامل داروی قاچاق غیرمجاز در بیله سوار توقیف شد

شناسهٔ خبر: 87071 -
اخبار سراسری
فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: کامیون حامل داروی قاچاق غیرمجاز با همکاری اداره گمرک در بیله سوار توقیف شد.

به گزارش «تابناک»، سردار سید شاهین اسمعلی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و با اجرای گشت‌های هدفمند در پی اعلام منابع مردمی مبنی بر قاچاق داروی غیرمجاز توسط رانندگان خودروهای ترانزیتی مراتب در دستور کار مرزبانان پست و کنترل گمرک بیله سوار قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله مأموران مرزبانی مستقر در پست کنترل دروازه مرزی گمرک گروهان مرزی بیله سوار جهت بررسی خودروها اقدام کردند که در این بررسی از یک دستگاه کامیون تعداد ۴ هزار و ۳۵۰ عدد داروی غیر مجاز و ۲۵۰ عدد آمپول قاچاق کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل از دستگیری یک متهم در جریان این بررسی خبر داد و گفت: در این راستا پرونده قضائی تشکیل و متهم به مراجع قضائی معرفی شد.

اسمعیلی با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم، افزود: با اخلالگران و بر هم زنندگان اقتصاد جامعه، افراد سودجو و فرصت طلب و متخلفان به شدت برخورد قانونی خواهد شد.

وی با تاکید بر عزم راسخ مرزداران در برخورد با قاچاق گفت: از هموطنان درخواست می‌کنیم در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در رابطه با قاچاق دارو و کالا موضوع را از طریق تماس تلفنی با شماره ۱۱۰ اعلام کنند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات