گفتگوی وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و امارات

شناسهٔ خبر: 86684 -
اخبار سراسری
وزیرخارجه رژیم صهیونیستی با همتای اماراتی خود، «شیخ عبدالله بن زاید» به صور تلفنی گفتگو کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از جورزالیم پست، «یائیر لاپید»، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، بعد از ظهر جمعه و یک روز پس از حمله جوانان فلسطینی در شهرکی در نزدیکی تل آویو، با «شیخ عبدالله بن زائد»، وزیر امور خارجه امارات گفتگو کرد.

گفته شده در این تماس تلفنی، «بن زائد»، عملیات اخیر جوانان فلسطینی علیه نیروهای صهیونیستی که به هلاکت حداقل ۵ نفر انجامید، به شدت محکوم کرده و به خانواده‌های کشته شدگان تسلیت گفته است.

همچنین گفته شده که وزیرخارجه امارات هفتاد و چهارمین سالگرد یوم النکبت را به لاپید تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که در روزهای آینده صلح و امنیت برای همه ساکنان فلسطین اشغالی برقرار شود.

این روزها صهیونیست‌ها بیش از هر زمان دیگری در رعب و وحشت به سر می‌برند و علت آن‌هم عملیات مبارزان فلسطینی است که در عمق اراضی اشغالی رخ می‌دهد و خواب را بر صهیونیست‌ها و مقامات آن حرام کرده است.

چندین عملیات ضد صهیونیستی اخیراً رخ داده است که تازه‌ترین آنها عملیات در منطقه العاد بوده است؛ عملیاتی که به گفته یک مقام صهیونیستی جشن صهیونیست‌ها را به عزا تبدیل کرد به دنبال این عملیات شهردار این شهر از همه خواست که در خانه‌های خود بمانند و درها را قفل کنند.

کانال ۱۴ رژیم صهیونیستی با انتشار تصاویری از ورود ایتمار بن غفیر عضو تندرو کنست به محل وقوع عملیات العاد اعلام کرد که صهیونیست‌ها استعفای نفتالی بنت را خواستار شدند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات