سرمربی جدید بسکتبال از مجارستان می‌آید؟

شناسهٔ خبر: 86625 -
اخبار سراسری
نیمکت تیم ملی بسکتبال با توجه به حضور رییس جدید در آستانه تغییر قرار دارد.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در حالی که تیم‌ملی بسکتبال کشورمان امسال مسابقات مهمی را در پیش دارد و باید خودش را آماده این رقابت‌ها کند، اما هنوز تکلیف نیمکت آن مشخص نیست و صحبت های زیادی در مورد اینکه چه کسی برای هدایت این تیم انتخاب می‌شود، مطرح است.

با توجه به اینکه فدارسیون هنوز تصمیمی نگرفته، در حال حاضر مصطفی هاشمی به عنوان سرمربی شناخته می‌شود، اما جایگاه او با صحبت‌هایی که می‌شود، متزلزل به نظر می‌رسد.

سعید ارمغانی با توجه به رابطه خوبی که با جواد داوری، رییس فدراسیون دارد، مطرح ترین گزینه برای هدایت تیم ملی محسوب می‌شود. او که سالهاست ساکن مجارستان است، پیش از این و سال‌ها قبل سرمربی تیم ملی بوده و حالا شانس زیادی دارد تا در رویدادهای آینده روی نیمکت تیم ملی بنشیند.

داوری پس از فینال لیگ برتر اعلام کرد که هاشمی و ارمغانی و یکی دو مربی دیگر گزینه هدایت تیم‌ملی هستند و طبق شنیده‌ها قرار است طی یکی دو روز آینده تکلیف مشخص شود.

در همین زمینه سعید ارمغانی در گفت‌وگو با فارس در مورد اینکه حضور او در تیم ملی قطعی شده است یا خیر، گفت: هنوز چیزی قطعی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا داوری با او صحبتی داشته است یا خیر، عنوان کرد: "من با داوری از زمانی که بازیکن بود ارتباط دارم و همیشه با هم صحبت می‌کنیم."

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات