تردد ۳ میلیون خودرو در محور‌های استان تهران

شناسهٔ خبر: 86467 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس راه پایتخت گفت: بر اساس گزارشات واصله تردد بیش از ۳ میلیون خودرو در روز‌های اخیر در محور‌های استان تهران به ثبت رسیده است.

به گزارش تابناک، رئیس پلیس راه پایتخت گفت: بر اساس گزارشات واصله تردد بیش از ۳ میلیون خودرو در روز‌های اخیر در محور‌های استان تهران به ثبت رسیده است.

سرهنگ نورالله خادم رئیس پلیس راه پایتخت در گفتگو با مهر از افزایش تردد خودرو‌ها در سطح محور‌های استان تهران نسبت به سه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: در آزادراه تهران - کرج شاهد ۲۰۷۰۰۲ تردد بودیم همچنین ۱۵۹۲۱۸ تردد در آزادراه تهران - قم به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: بر اساس گزارشات واصله در محور تهران - شهریار تردد ۱۲۲۶۱۸ خودرو، در آزادراه تهران - ساوه ۱۲۰۹۲۶، تردد، در محور احمدآباد مستوفی ۹۳۱۴۳، تردد، در محور تهران - جاجرود ۹۲۲۱۷ تردد و در محور ری - قرچک ۸۳۴۰۸ تردد مشاهده شده است.

خادم با اشاره به سایر محور‌های مواصلاتی به تهران گفت: در آزادراه تهران - پردیس ۸۰۲۲۵ تردد، در محور دماوند - فیروزکوه ۷۷۸۱۹ تردد، در محور پاکدشت - شریف آباد ۶۴۳۴۷ تردد، در محور رودهن - دماوند ۶۳۶۱۴ و در محور تهران - لواسانات ۶۳۴۴۷ تردد به ثبت رسیده است.

رئیس پلیس راه پایتخت با اشاره به جمع ورودی و جمع خروجی به استان، افزود: بر اساس گزارشات ۲۹۶۸۰۴ تردد مجموع ورودی به استان و ۳۹۶۰۷۰ مجموع خروجی‌های استان بوده است همچنین در این میان ۳۱۸۵۸۳۵ وسیله نقلیه نیز مشاهده شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات