تصویر؛ بازداشت کلاهبردار ۱۱۰میلیارد تومانی

شناسهٔ خبر: 86390 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت یک متهم و اعتراف به ۱۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری در دیواندره خبر داد.

 


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سردار علی آزادی از بازداشت یک متهم و اعتراف وی به ۱۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: به دنبال شکایت تعداد زیادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان دیواندره قرار گرفت.

وی گفت: پس از بررسی‌های تخصصی ماموران، مشخص شد که متهم با شگرد سوددهی به مال باختگان اعتماد آنان را جلب و مبالغ هنگفتی دریافت کرده و به مکان نامعلومی متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی مأموران، متهم شناسایی و پس از کسب مجوزهای قانونی در عملیاتی پلیسی در یکی از استان‌های مرکزی کشور بازداشت شد.

وی افزود: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به کلاهبرداری از ۱۸۰ نفر به میزان ۱۱۰میلیارد تومان اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار آزادی با بیان اینکه پلیس با تمام توان آماده مقابله با مخلان و برهم زنندگان آسایش و امنیت عمومی است، یادآور شد: شهروندان فریب ظاهر افراد سودجو و فرصت طلب را نخورند و در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات