پیام تبریک فرماندهی کل انتظامی به مناسبت روز کارگر

شناسهٔ خبر: 86188 -
اخبار سراسری
فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمام کارگران زحمت کش ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ در پیامی که از سوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن هفته و روز کارگر صادر شده می‌خوانید:

در هر جامعه‌ای کارگران؛ ستون‌های اقتصادی به حساب آمده و یکی از ارزشمندترین و سودمندترین اقشار اجتماعی هستند، در حقیقت استقلال و توسعه اقتصادی هر کشوری وابسته به کار و کارگر است.

امام خمینی (ره) کار را از جنس نور و کارگران را عامل آبادی معرفی و زنده بودن روح کار و کارگری را یکی از عوامل شادابی جامعه و پیشرفت و ترقی در ابعاد مادی و معنوی می‌دانستند.

از همان ابتدای مبارزات علیه رژیم ستمگر طاغوت و هشت سال دفاع مقدس شاهد حضور غیرتمدانه و متعصبانه کارگران در تمام صحنه‌های مبارزه و پس از پیروزی انقلاب در عرصه تولید و رونق اقتصادی بوده و هستیم. طی چند سال اخیر نیز که تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشور اسلامی ما صورت گرفته کارگران با تمام توان و جهادگونه در مسیر کار و فعالیت و تولید گام برداشته و در بسیاری از موارد تحریم‌ها را به فرصت و پیشرفت تبدیل و با روحیه‌ای خستگی ناپذیر، موجب یأس و ناامیدی استکبار جهانی شده اند.

اهمیت نقش کارگران از مطالبات جدی چند سال اخیر مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و تاکید ایشان بر «تولید» هویداست؛ چراکه که امر تولید با دستان پرتوان کارگران عزیز محقق می‌شود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن ارج نهادن بر تلاش و همت همه کارگران عزیز این مرز و بوم، آنان را مجاهدان پایه‌های استقلال و توسعه و آبادانی کشور دانسته و با تبریک این روز بزرگ به تمام زحمت‌کشان عرصه تولید و خدمت؛ صحت و سلامت برای آنان آرزومند است و تلاش دارد با امن سازی محیط کار و تولید در کنار قشر عظیم کارگر که از شریف‌ترین طبقه اجتماع هستند در تحقق منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» برای رونق تولید و خودکفایی ایفای نقش نماید.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات