انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات در خوزستان

شناسهٔ خبر: 86137 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام دو باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: در این ارتباط ۶۲ قبضه سلاح جنگی کشف شد.


به گزارش تابناک به نقل از فارس، مخاطبان کمپینی با عنوان «اسلحه‌های غیرمجاز در خوزستان را جمع آوری کنید» در سامانه «فارس من» ثبت کردند.

سردار سید محمد صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان در همین راستا در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان و دارندگان سلاح غیرمجاز، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با تسلط اطلاعاتی در سطح استان از فعالیت دو باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان اهواز مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد مستمر اطلاعاتی محل اختفاء و تردد سه نفر از عناصر اصلی این باند‌ها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی ۲ عملیات جداگانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه در این ارتباط یک‌دستگاه خودرو توقیف شد، تصریح کرد: از دستاورد‌های این عملیات‌ها کشف تعداد ۶۲ قبضه سلاح کلت کمری و یک قبضه کلاشینکف به همراه ۱۲۲ تیغه خشاب است.

صالحی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، عنوان کرد: ان‌شالله با تداوم این روند و برخورد قاطع دستگاه قضائی شاهد امنیت پایدار در سطح استان خوزستان باشیم.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات