افزایش فساد اخلاقی در پارلمان انگلیس

شناسهٔ خبر: 86051 -
اخبار سراسری
نماینده پارلمان انگلیس با انتقاد از فرهنگ حاکم در فضای پارلمان این کشور گفت برخی از مردان در پارلمان و دولت انگلیس احساس می‌کنند هدیه خدا به زنان هستند.!

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما از لندن، آن ماری ترولیان وزیر تجارت بین‌الملل انگلیس در مصاحبه با رسانه‌های این کشور ، با عبارتی کنایه آمیز خطاب به نمایندگان مرد پارلمان گفت: «دست‌هایتان را در جیب خود نگه دارید».

افشاگری‌های این نماینده زن پارلمان انگلیس در حالی مطرح شد که اتهامات زن ستیزی و بدرفتاری جنسی و فساد اخلاقی در پارلمان انگلیس شدت گرفته است، به ویژه پس از اینکه فاش شد نیل پریش یک نماینده مرد عضو حزب حاکم محافظه کار در صحن علنی مجلس با تلفن همراهش به تماشای فیلم‌های مستهجن مشغول بود و با شکایت دو نماینده زن که در کنارش نشسته بودند موضوع برای بررسی به کمیته انضباطی ارجاع شد.

خانم ترولیان افزود: من فکر می‌کنم همه ما به عنوان زن در مجلس با زبان نامناسبی مواجه شده ایم. افزایش فساد اخلاقی در پارلمان انگلیس مدتهاست خبرساز شده است و هر از گاهی با موضوعی تازه نمایان‌تر می‌شود. به تازگی برخی رسانه‌ها اعلام کردند بیش از ۵۰ نماینده پارلمان انگلیس به اتهام سوء استفاده و آزار جنسی شکایت شده است.

این در حالی است که پیشتر شماری از کارکنان زن در پارلمان انگلیس از موارد متعدد آزار جنسی در اتاق‌ها و راهرو‌های مجلس انگلیس شکایت کرده بودند و شماری از آنان بدون نام بردن از اشخاص، برخی نمایندگان و کارکنان پارلمان را بیمار جنسی معرفی کردند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات