پیام وزیر اطلاعات

شناسهٔ خبر: 85912 -
اخبار سراسری
خطیب نوشت : روز جهانی قدس افشاء کننده‌ی معیارهای دوگانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان دروغینِ حقوق بشر است که آگاهانه چشمانشان را به روی کشتار بی‌امان ملّت‌های مظلوم یمن، سوریه، فلسطین، ... و توسعه‌ی غیرقانونی شهرک‌سازی در اراضی اشغالی بسته‌اند.

به گزارش تابناک، متن پیام سیّد اسماعیل خطیب به شرح زیر است:

«روز جهانی قدس به تدبیر هوشمندانه‌ی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌ تعالی‌علیه)، به عنوان نقشه‌ی راه تحقق آزادی سرزمین فلسطین شریف تعیین گردید و ان‌شاءالله، با زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله‌العالی) به سرانجام خواهد رسید.

روز جهانی قدس، نوید بخش حمایت مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان از مردم مظلوم فلسطین است و این نهضت حق‌طلبانه تا محو کامل رژیم اشغالگر صهیونیستی از صفحه‌ی روزگار (که بنای حاکمیت سفاک آن بسان تارهای عنکبوت سست و لرزان است) ادامه خواهد داشت.

روز جهانی قدس افشاء کننده‌ی معیارهای دوگانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان دروغینِ حقوق بشر است که آگاهانه چشمانشان را به روی کشتار بی‌امان ملّت‌های مظلوم یمن، سوریه، فلسطین، ... و توسعه‌ی غیرقانونی شهرک‌سازی در اراضی اشغالی بسته‌اند.

روز جهانی قدس، تا همیشه‌ی تاریخ ماندگار است و ملّت فهیم ایران اسلامی، هم‌راه و هم‌دل با سایر ملل اسلامی، با حضور یک پارچه خود در راهپیمایی این روز، فریاد بلند علیه اشغال و تجاوز به ملّت مظلوم فلسطین را، سر می‌دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات