محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

شناسهٔ خبر: 85866 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از عصر دیروز ۷ اردیبهشت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه خبری پلیس، یدالله جهان تاب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در تشریح این خبر گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس و بالعکس، اظهار کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ اردیبهشت ماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین اذعان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۱۰ شب روز جمعه ۹ اردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۲ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) به صورت یک طرفه است.

جهان تاب همچنین یاد آور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی، اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، درخواست کرد: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات