رئیس‌جمهور ظرف سه ماه، به ۱۱ استان دیگر سفر می‌کند

شناسهٔ خبر: 85834 -
اخبار سراسری
معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره به سفر امروز رئیس‌ جمهور به قزوین گفت: این آخرین سفر استانی رییس‌ جمهور در ماه مبارک رمضان است و بعد از عید فطر سفرها با شتاب بیشتری انجام می‌شود و آیت‌الله رییسی تا پایان تابستان به ۱۱ استان باقی‌مانده سفر می‌کند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، «سیدصولت مرتضوی» روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور بعد از ماه مبارک رمضان با سرعت بیشتری انجام و سعی می‌شود تأخیراتی که در دوران کرونا ایجاد شد، جبران شود.

وی ادامه داد: فعلاً ۵ تا ۶ استان برای سفر آماده شده و سفر به ۱۱ استان باقی‌مانده نیز در بازه زمانی سه ماه و نیم به پایان می‌رسد.

مرتضوی در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به کاهش بیماری کرونا در کشور دیدارهای مردمی رئیس جمهور در سفرها از سر گرفته می‌شود؟، گفت: هنوز در این باره تصمیم گیری نشده و به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بستگی دارد اما اگر ستاد شرایط را عادی اعلام کند، برای ارتباطات گسترده‌تر با مردم اقدام می‌شود.

معاون اجرایی رئیس‌ جمهور خاطر نشان کرد: مصوبات سفرا اجرایی می‌شود،بخشی از مصوبات مربوط به سال ۱۴۰۰ بود که از محل منابع عمومی دولت ۱۲۰ درصد مصوبات تأمین و تخصیص اعتبار شد.

وی افزود: مصوبات برخی برنامه‌ها و طرح‌ها برای تعدادی از استان‌ها مربوط به ۱۴۰۱، ۱۴۰۲ و حتی ۱۴۰۳ است که قرار شده متناسب با توان پرداخت، برنامه‌ریزی انجام شود، اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام در صدر برنامه‌های دولت قرار دارد.

به گفته مرتضوی، در حوزه تسهیلات ازدواج هم ۱۲۰ درصد تسهیلات اعمال شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات