نرخ سرویس کولرآبی تهران در ۱۴۰۱

شناسهٔ خبر: 85775 -
اخبار سراسری
در این مقاله می توانید اطلاعات جامعی از هزینه سرویس کولر آبی تهران در سال ۱۴۰۱ و دریافت این خدمات با مناسب ترین قیمت در فنی کارا را مطالعه نمایید.

با شروع فصل گرما راه اندازی و سرویس کولر آبی تهران و سایر نقاط شهر به خصوص مناطق خشک و گرم ایران غوغا می کند. هزینه سرویس کولر آبی از مهم ترین مواردی می باشد که افراد قبل از راه اندازی کولرها به دنبال آن هستند. راه اندازی و سرویس کولر آبی با بهترین کیفیت اما با مناسب ترین قیمت خدماتی است که همه افراد به دنبال آن هستند. در ادامه می توانید اطلاعات جامعی از هزینه سرویس کولر آبی تهران در سال ۱۴۰۱ و دریافت این خدمات با مناسب ترین قیمت در فنی کارا را مطالعه نمایید.

نرخ سرویس کولرآبی تهران در ۱۴۰۱

آنچه در ادامه این مطلب از هزینه سرویس کولر آبی در سال ۱۴۰۱ خواهید دانست:

 • مزیت سرویس کولر آبی تهران
 • هزینه سرویس کولر آبی تهران در سال ۱۴۰۱
  • سرویس موتور کولر آبی
  • تاثیر شستشو کولر در هزینه سرویس کولر آبی تهران
  • روغن کاری کولر
  • تعویض پوشال کولر
  • موقعیت جغرافیایی سرویس کار کولر آبی
  • تعویض یا نصب سایه بان
 • راه های کاهش هزینه سرویس کولر آبی
 • جمع بندی

مزیت سرویس کولر آبی تهران

سرویس کولر آبی یکی از مهم ترین اقداماتی است که قبل از راه اندازی کولر در فصل گرما باید آن را جدی گرفت. استفاد از خدمات سرویس کولر آبی تهران باعث می شود تا عمر، بازده و کارایی کولر شما افزایش یابد و هزینه آب و برق کاهش یابد. اما بسیار مهم می باشد که سرویس کردن به درستی انجام شود و اگر به درستی انجام نشود علاوه بر افزایش هزینه تعمیرات، هزینه آب و برق را نیز افزایش می دهد.

هزینه سرویس کولر آبی تهران سال ۱۴۰۱

سرویس کولر آبی با قیمتی مناسب همواره یکی از دغدغه های افراد برای استفاده از این خدمات می باشد. امروزه با کلاهبرداری ها و هزینه های هنگفتی که برخی افراد برای سرویس کولر آبی تهران ارائه می دهند، مشتریان را نگران این موضوع کرده است. اما با وجود سایت های معتبری همچون فنی کارا که خدمات سرویس کولرآبی تهران را موازی با نرخ اتحادیه ارائه می دهد جای این نگرانی ها را کمرنگ کرده است. علاوه بر آن با دریافت این خدمات می توانید در مقابل فاکتور دریافت نمایید و در صورت وجود مشکل پیگیری های لازم را انجام دهید.

به طور کلی هزینه سرویس کولر آبی تهران در سال ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی بستگی دارد که باعث شده است نتوان قیمت مشخصی را برای این امر تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق سرویس کولر آبی کافیست در فنی کارا با متخصصین این امر تماس گرفته و با ذکر خدمات مورد نیاز از هزینه آن مطلع شوید.

عواملی که در تعیین قیمت سرویس کولر نقش دارند موارد زیر می باشد که در ادامه مفصلا به این موضوعات پرداختیم:

 • سرویس موتور کولر آبی
 • شستشو کولر آبی
 • روغن کاری
 • بررسی وتعویض پوشال کولر
 • موقعیت جغرافیایی
 • اجرت سرویسکار کولر آبی
 • رگلاژ تسمه ها
 • تعویض یا نصب سایه بان

سرویس موتور کولر آبی

موتور از اصلی ترین اجزای کولر آبی می باشد که با دریافت خدمات سرویس کولر باید بررسی شوند تا در صورت وجود مشکل و یا نیاز به تعویض اقدامات لازم انجام شود. تعمیر و تعویض موتور کولر یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در تعیین نرخ سرویس کولر آبی تهران می باشد.

تاثیر شستشو کولر در هزینه سرویس کولر آبی تهران

قبل از راه اندازی کولر حتما نیاز می باشد کف کولر و سایر بخش های آن بررسی و شستشو شود تا گرد و غبارها و رسوبات موجود از بین بروند. شستشو کولر بخشی از خدمات سرویس کولر آبی تهران می باشد که در صورت دریافت این خدمات در تعیین قیمت آن موثر است.

روغن کاری کولر آبی

راه اندازی کولر بدون روغن کاری یاتاقان ها و سایر اجزا باعث می شود تا بعد از مدت کوتاهی کولر آبی دچار مشکلاتی شود وهزینه ای بیشتر از سرویس کولر داشته باشد. روغن کاری کولر باعث می شود کولر عملکرد بهترین داشته باشد و از سرو صداهای اضافی آن کاسته شود. روغن کاری کولر خود هزینه ای جداگانه در بر دارد و به طور کلی بر هزینه سرویس کولر آبی تهران در سال ۱۴۰۱ تاثیر گذار می باشد.

تعویض پوشال کولر

نرخ سرویس کولرآبی تهران در ۱۴۰۱

بررسی پوشال ها و تعویض آنها از مهم ترین مراحل در سرویس کولر آبی می باشد. با تعویض پوشال ها هوای تازه و بدون آلودگی را به فضای خانه هدیه می دهید. از آنجایی که پوشال ها بهترین مکان برای رشد انواع میکروب ها می باشد و نقش مهمی را در خنک کردن فضا دارد، بنابراین بسیار مهم است که هر ساله قبل از راه اندازی کولر تعویض شوند. تعویض پوشال ها تاثیر مهمی در تعیین قیمت سرویس کولر آبی تهران دارد.

موقعیت جغرافیایی سرویس کولر آبی

یکی دیگر از موارد تعیین هزینه سرویس کولر آبی تهران موقعیت شما عزیزان و محل انجام خدمات می باشد. با انتخاب نزدیکترین سرویس کار کولر آبی تهران می توانید هزینه خدمات سرویس را کاهش دهید. مسافت کمتر=هزینه کمتر

تعویض یا نصب سایه بان

کولرهای آبی همواره در مقابل گرد و غبار و نور خورشید قرار دارند، این امر باعث می شود تا آب کولر گرم شود و پوشال ها انرژی زیادی را از موتور کولر برای ایجاد سرمای مطلوب بگیرد. بنابراین نیاز می باشد تا برای جلوگیری از کاهش کارایی و عمر کولر آبی نصب سایه بان را جدی بگیرید.

نصب سایبان از جمله مواردی می باشد که در نهایی کردن هزینه سرویس کولر آبی تهران بسیار موثر می باشد. بنابراین همواره خدمات موردنیاز خود را با سرویس کار کولر آبی در میان بگذارید تا بتوان هزینه نهایی آن را تعیین کرد.

راه های کاهش هزینه سرویس کولر آبی

سرویس دوره ای کولر آبی یکی از اصلی ترین عواملی است که در کاهش هزینه سرویس کولر آبی تهران بسیار موثر می باشد. سرویس دوره ای کولر آبی و اقدامات زود هنگام برای شستشو، روغن کاری، تعویض قطعات در صورت نیاز و... باعث می شود تا از آسیب به سایر اجزا جلوگیری شود و نیاز به سرویس یا تعمیر آنها نباشد.

همانطور که گفته شد انتخاب نزدیک ترین سرویسکار کولر آبی به خود باعث کاهش هزینه ایاب و ذهاب و در نتیجه سرویس کولر آبی می شود. “سایت فنی کارا با اعزام فوری سرویس کار کولر آبی تهران به مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب آماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی به شهروندان تهرانی می باشد و خدمات مربوط به نظافت، راه اندازی و سرویس کولر آبی تهران را با کیفیت مطلوب به همراه رعایت تمامی استانداردهای لازم، در محل به شما عزیزان ارائه می کند.”

سرویس کولر آبی تهران با مناسب ترین قیمت در فنی کارا

نرخ سرویس کولرآبی تهران در ۱۴۰۱

تمامی سرویس کاران کولر آبی تهران در فنی کارا موظف هستند هزینه خدمات سرویس کولر آبی تهران را طبق نرخ اتحادیه ارائه دهند. بنابراین شما در fanikara می توانید بدون نگرانی از کلاهبرداری های امروزه خدمات مورد نظر خود را ثبت کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق سرویس کولر کافیست با متخصصین تماس گرفته و با ذکر خدمات مورد نیاز قیمت دقیق آن را مطلع شوید.

جمع بندی

سرویس کولر آبی از خدمات متنوعی تشکیل شده است که هریک از آنها نقش به سزایی در عملکرد و بازدهی کولر آبی دارند. علاوه بر آن با توجه به نیاز کولر می توانید هریک از این خدمات را به تنهایی دریافت کنید. به طور کلی هزینه سرویس کولر آبی تهران به خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. متخصصین در سایت فنی کارا (fanikara.com) تمامی این خدمات را با توجه به نرخ اتحادیه و با کیفیت بالا انجام می دهند. همچنین سرویس کار کولر آبی در فنی کارا موظف است که پس از اتمام کار فاکتور کارهای انجام شده را ارائه دهد. بنابراین بدون نگرانی کافیست با مراجعه به لینک ضمیمه شده خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات