میمون‌ها در هند نوزادی را در آب غرق کردند

شناسهٔ خبر: 76637 -
اخبار سراسری
میمون‌ها در هند با حمله غافلگیرانه نوزادی را از تراس خانه‌ای ربودند و آن را به داخل مخزن آب انداختند.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سيما، در حادثه‌ای تکان دهنده در منطقه‌ای در ایالت شمالی اوتار پرادش هند نوزادی ۲ ماهه که در تراس خانه‌ای خوابیده بود، ابتدا توسط گله میمون‌ها ربوده و سپس به داخل مخزن آب انداخته شد.

اين نوزاد کنار مادربزرگش روی تراس خوابیده بود که توسط یکی از میمون‌ها ربوده شد. این حیوان پس از ربودن نوزاد آن را به داخل مخزن آب انداخت و غرق کرد. خانواده نوزاد بعدا جسد بی جان فرزند خود را در داخل مخزن آب پیدا کردند.

والدین قربانی به پلیس محلی گفتند که این دومین بار بود که این میمون به نوزاد آن‌ها حمله ور شده بود. آن‌ها بار نخست موفق شده بودند که مانع ربوده شدن نوزاد توسط میمون‌ها شوند. کومال به یکی از رسانه‌های محلی گفت: ما انتظار نداشتیم این میمون‌ها در تاریکی شب بازگردند. ما فرزند خود را از دست دادیم.

یک مقام ارشد پلیس محلی هند به رسانه‌ها گفت؛ آن‌ها پس از بازبینی فیلم‌های ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته محل، میمون‌ها را در حالی که به داخل تراس این خانه پریده و سپس نوزاد را با خود می‌بردند مشاهده کردند.

وقوع این اتفاق موجب وحشت ساکنان محلی شده است. مردم محلی می‌گویند؛ میمون‌ها پیشتر در چندین مورد با حمله به افراد محلی آن‌ها را زخمی کردند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات