در شهرستان انار

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در پوشش مامور قلابی

شناسهٔ خبر: 76340 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی شهرستان انار از دستگیری کلاهبردار میلیاردی در پوشش مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سرهنگ رضا خلیلی نژاد اظهار کرد: درپی شکایت شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی ناشناس که با برانگیختن احساسات و جلب اعتماد مردم به صورت تلفنی و پیامکی با معرفی خود به عنوان مامور نیروی انتظامی مبالغی را با ادعا‌های مختلف دریافت می‌نمود موضوع به صورت ویژه در دستور کارکارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مامورین باانجام کار‌های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده فردکلاهبردار را شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی او را در عملیاتی غافلگیرانه در مرکز استان کرمان وحین ارتکاب جرم دستگیر نمودند.

وی بیان کرد: متهم فردی ۳۵ ساله، سابقه دار پس از روبرویی با مدارک و مستندات موجود به ۷۲ فقره کلاهبرداری به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال در پنج استان کشور اعم از تهران، اصفهان، یزد، هرمزگان و کرمان اعتراف نمود.

سرهنگ خلیلی نژاد ضمن تأکید بر لزوم آگاهی شهروندان برای شناخت مأموران واقعی پلیس به مردم توصیه کرد: ضمن جدی گرفتن هشدار‌های پلیس به هیچ وجه به افرادی که هویت واقعی آن‌ها را نمی‌شناسند اعتماد نکنند، گول چرب زبانی افراد را نخورندواز واریز وجه یا اطلاعات حساب بانکی خود خودداری نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان انار از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک، سریعاً مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند و درصورتی که ازاین طریق مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند در اسرع وقت به پلیس آگاهی شهرستان انار مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۴۳۸۶۷۰۸ (۰۳۴) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات