ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

شناسهٔ خبر: 76186 -
اخبار سراسری
بروملی در این باره گفت: «هر چه بیشتر به آن نگاه می‌کنم بیشتر برایم عجیب است. همه چیز با شخصیت یک موجود بیگانه همخوانی دارد؛ سر پیازی بزرگ که لباس بر تن ندارد. در واقع این یک موجود شفاف است.»

به گزارش  تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک شکارچی ادعا می‌کند که تصویر یک "بیگانه برهنه" را توسط دوربین شکاری در نزدیکی ناحیه‌ای معروف که گفته می‌شود در آن اشیا ناشناس بار‌ها دیده شده شکار کرده است.

 این عکس - که یک شکل عجیب با سر پیازی را نشان می‌دهد که در حال حرکت است - در منطقه‌ای دورافتاده از مونتانا در ایالات متحده گرفته شده است.

دونالد بروملی این عکس را در منطقه‌ای به نام ردگیت گرفت که ادعا می‌شود مملو از فعالیت‌های ماوراء الطبیعه مانند بشقاب پرنده‌ها است.

او گفت در ابتدا فکر می‌کرد این یک انسان است، اما هر چه بیشتر به تصویر دقت می‌کند بیشتر متقاعد می‌شد که این تصویر چیزی خارج از این دنیاست.

این تصویر عجیب در بحبوحه علاقه فزاینده به بشقاب پرنده‌ها ظاهر شد، زیرا کنگره و سنا از طریق یک دفتر کاملاً جدید برای بررسی این پدیده رای دادند.

ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

این اتفاق پس از آن رخ می‌دهد که گزارش مهم پنتاگون در ماه ژوئن نشان داد ایالات متحده برای اولین بار اعتراف کرد چیزی در آسمان آن‌ها وجود دارد که نمی‌توانند درباره آن توضیحی دهند.

اما ساکنان مونتانا چندین دهه است که نور‌های عجیبی را در آسمان گزارش می‌کنند که آن را به یکی از نقاط داغ آمریکا برای اشیاء پرنده ناشناس تبدیل کرده است.

تصویری که ادعا می‌شود یک موجود بیگانه را نشان می‌دهد، در منطقه ردگیت در نزدیکی شهر کوچک "دیر لاج" است که مورد توجه قرار گرفته است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات