بابایی کارنامی:

در هم کوبیدن عین الاسد فقط آغاز انتقام بود

شناسهٔ خبر: 76182 -
اخبار سراسری
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در هم کوبیدن عین الاسد فقط آغاز انتقام بود. ترس جزء لاینفک زندگی عاملان و آمران جنایت بغداد خواهد ماند.

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

«رسانه ها از افزایش تدابیر امنیتی اطراف ترامپ و دار و دسته جنایتکارش خبر می‌دهند.

در هم کوبیدن عین الاسد فقط آغاز انتقام بود. ترس جزء لاینفک زندگی عاملان و آمران جنایت بغداد خواهد ماند.»

بامداد ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸، سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی سپاه قدس ایران هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده، مورد حمله موشک پهپاد نظامی ارتش ایالات متحده قرار گرفت و همراه شهید ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت عراق به شهادت رسیدند.

بامداد ۱۸ دی ۱۳۹۸ و در پاسخ به ترور شهید سلیمانی، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

همچنین همزمان با دومین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و حمله سپاه به پایگاه عین الاسد، گروه عراقی «قاصم الجبارین» چهارشنبه شب (۱۵ دی ماه ۱۴۰۰) اعلام کرد که این پایگاه را مورد اصابت ۱۲ راکت قرار داده و این گروه در بیانیه‌ای مسئولیت حمله راکتی به پایگاه آمریکایی «عین الاسد» در غرب عراق را بر عهده گرفت.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات