متفکرآزاد قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

شناسهٔ خبر: 75976 -
اخبار سراسری
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش تابناک به نقل از خانه ملت، روح اله متفکرآزاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 دی ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر ذبیح الله اعظمی نماینده جیرفت و عنبر آباد و 29نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت اعزام هیأت کارشناسی جهت بررسی دلایل ریزش بخشی از پل دوم هلیل شهرستان جیرفت.

- تذکر علیرضا نظری نماینده خمین و 21 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: علت عدم توجه و رسیدگی به وضعیت نامطلوب خدمات و امکانات رفاهی سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان خمین.

- تذکر ابراهیم نجفی نماینده آستانه اشرفیه و 14 نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم پاسخگویی وزیر نیرو به مکاتبات نمایندگان.

- تذکر احمد محرم زاده یخفروزان نماینده اهر و هریس و 18 نفر از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت اجرای کامل قانون جامع معلولان کشور.

- تذکر زهرا شیخی مبارکه نماینده اصفهان به رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن: ضرورت اجرای کامل قانون هوای پاک و تدبیر اقدام فوری در خصوص آلودگی هوا و ضرورت نظارت و برخورد با صنایع آلاینده.

- تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان و 6 نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی و دارایی: علت عدم اقدام به موقع برای ترخیص کالاهای فاسدشدنی در گمرک.

- تذکر سید حمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر به وزیر راه و شهرسازی و نیرو: ضرورت تخصیص اعتبار جهت تسریع در اصلاح مسیر خرم آباد – پلدختر و لزوم تسریع در احداث سدهای حوزه انتخابیه و ضرورت تکمیل دیواره حفاظتی شهرستان پلدختر و معمولان و ضرورت تسریع در بازسازی ایستگاه پمپاژ کشاورزی روستاهای حوزه انتخابیه که در سیل 98 خسارت جدی دیدند. همچنین در تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی: ضرورت استمهال وام‌های پرداختی به مردم پلدختر و معمولان بابت خسارت سیل98 و نیز لزوم اختصاص تسهیلات جهت 250 هزار هکتار زمین کشاورزی از بین رفته در سیل98.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات