یکی دیگر از مدافعان سلامت البرز آسمانی شد

شناسهٔ خبر: 54732 -
اخبار سراسری
دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که خانم «خجسته علی ین» از مدافعان سلامت این استان براثر بیماری کووید۱۹ آسمانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز ، این مدافع سلامت به عنوان کارشناس مراقب سلامت  در مرکز بهداشت شرق کرج  فعالیت داشتند که ساعاتی پیش بر اثر کرونا پس از ۱۵ ماه تلاش خالصانه در خط مقدم مبارزه با کرونا در راه سلامت و نجات جان هموطنانش آسمانی شد.

دکتر محمد فتحی رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت شهادت این مدافع سلامت پیامی صادر کردند که دراین پیام آمده است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر آسمانی شدن یکی همکاران ایثارگر و فداکار حوزه ی بهداشت " کارشناس مراقب سلامت شهید خجسته علی ین "  که پس از ۱۵ ماه تلاش و مجاهدت در خط مقدم مبارزه با بیماری  کرونا   و در راه خدمت به مردم شریف استان  به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند .
اینجانب  این هجران جانکاه را به خانواده شریف و همکاران داغدار آن عزیز  و جامعه خدوم بهداشت و درمان استان تسلیت عرض می نمایم و از خدای متعال صبر جزیل برای خانواده ی محترم ایشان مسئلت می نمایم و امیدوارم  روح مهربان این عزیز بزرگوار  به پاس خدمت   ایثارگرانه در راه نجات جان هموطنانش در آغوش امن و آرام الهی جای گیرد.

تاکنون ۱۰ تن از مدافعان سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان البرز حثن خدمت براثر ابتلا به کووید ۱۹ آسمانی شده اند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات