قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی:

کیفیت المپیاد استعدادهای برتر هاکی بالا است

کیفیت المپیاد استعدادهای برتر هاکی بالا است
شناسهٔ خبر: 121306 -
اخبار استان
تبریز - سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی با بیان اینکه المپیاد استعدادهای برتر هاکی کشور در تبریز درحال برگزاری است، گفت: کیفیت مسابقات هاکی در سطح بالایی قرار دارد.

صمد جبار زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شروع چهارمین المپیاد استعدادهای برتر و میزبانی شهر تبریز بین سه شهر کشور برای هفت رشته ورزشی از بیست و هشتم مرداد ماه تا بیست و هشتم شهریور ماه، افزود: شهر تبریز از امروز میزبان مسابقات هاکی دختران ۱۲ تا ۱۶ سال با حضور ۱۴ تیم از سراسر کشور به مدت ۲ روز می‌باشد.

سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی عنوان داشت: پس از پایان مسابقات دختران مسابقات پسران از بیست و دوم لغایت بیست و چهارم برگزار خواهیم کرد.

جبارزاده هدف از برگزاری این مسابقات را آماده سازی نخبگان این رشته برای المپیک ۲۰۲۴ در بدنه فدراسیون بیان کرده و اذعان داشت: امیدواریم با سرمایه گذاری روی ورزشکاران هاکی موفق به کسب مدال‌های رنگین باشیم.

وی در خصوص شرایط میزبانی مسابقات هاکی یادآور شد: با بیان اینکه به لطف وجود زمین چمن مصنوعی اختصاصی که در نوع خود رده سوم کشوری را دارا می‌باشد، توانستیم میزبانی مسابقات هاکی را در زمین مجموعه ورزشی شهید فرشباف تبریز بدست آوریم.

جبارزاده با بیان اینکه تیم‌های بانوان در چهار گروه به رقابت خواهند پرداخت که از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند و بعد به صورت ضرب دری چهار تیم برتر مشخص خواهد شد.

سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی با اشاره به مسابقات هاکی که اخیراً در کشور عمان برگزار شد، اظهار کرد: در بخش آقایان میرزایی به عنوان مسئول فنی تیم‌های ملی و مهدی شاهرخی به عنوان جوان‌ترین بازیکن حضور داشتند و همچنین در بخش بانوان نیز فاطمه بابازاده به عنوان بازیکن در این مسابقات حضور داشت.

وی به موفقیت‌های چند سال اخیر هاکی کاران بانوان استان اشاره کرده و توضیح داد: خدا را شکر به همت بازیکنان هاکی کار توانستیم مقام نایب قهرمانی کشور را کسب کنیم و در تلاش هستیم این نایب قهرمانی را به قهرمانی تبدیل کنیم.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات