قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:

هفته دفاع مقدس فرصت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

هفته دفاع مقدس فرصت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
شناسهٔ خبر: 121300 -
اخبار استان
تبریز- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار مهر، جابر ابوالفتح زاده ظهر یک شنبه در جلسۀ هماهنگی ویژه برنامه‌های هفتۀ دفاع مقدس افزود: هفته دفاع مقدس یکی از بهترین فرصت‌ها برای ترویج بیش از گذشتۀ فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی ادامه داد: تمام ظرفیت بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بسیج خواهد شد تا ایثارگران عزیز در بزرگداشت هفتۀ دفاع مقدس مورد تکریم و تجلیل قرار گیرند، مخصوصاً که هفتۀ دفاع مقدس امسال با ایامی مقارن شده که ما خود را مهیای برگزاری دومین کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی در آبان سال جاری می‌کنیم.

وی گفت: روز چهارم هفتۀ دفاع مقدس یعنی دوشنبه، سوم مهر به نام «روز شهیدان، جانبازان، آزادگان؛ صلابت و فخرآفرینی» نامگذاری شده که تجلیل و تکریم از خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر محور فعالیت آن روز است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: برای برگزاری باشکوه برنامۀ غبارروبی و گلباران مزار شهدا در قالب آئین مهمانی لاله‌ها برنامه ریزی می‌شود که این برنامه در تبریز در روز پنجشنبۀ هفتۀ آینده، سی ام شهریور با محوریت گلزار شهدای وادی رحمت این کلانشهر برگزار می‌شود و آئین‌های مشابهی در تمام گلزارهای شهری و روستایی شهدا در سطح استان به انجام خواهد رسید.

وی افزود: به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس پرچم تمام مزارهای شهدای آذربایجان شرقی در مناطق شهری و روستایی تعویض خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات