قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهردار تبریز:

توجه ویژه به ورزش ارزان ترین راه کنترل آسیب های اجتماعی است

توجه ویژه به ورزش ارزان ترین راه کنترل آسیب های اجتماعی است
شناسهٔ خبر: 121292 -
اخبار استان
تبریز-شهردار تبریز گفت: توسعه زیرساخت های ورزشی و توجه ویژه به امر ورزش ارزان ترین راه کنترل آسیب اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار روز شنبه ۱۸ شهریور ماه در بازدید از چند مجموعه ورزشی در حال اجرا در سطح شهر تبریز، اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌ها و احیای اماکن ورزشی تبریز از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال جاری است.

وی با بیان اینکه تسریع پروژه‌های ورزشی از جمله احداث ۲۵ سالن ورزشی در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: احداث این سالن‌های چند منظوره تا پایان سال باعث افزایش سرانه ورزشی و نشاط اجتماعی می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای سیاست‌های پدافند غیر عامل با پیوست مدیریت بحران از دیگر اهداف اجرای پروژه‌های چند منظوره ورزشی در سطح شهر تبریز است.

هوشیار با بیان اینکه برنامه‌های هدفمند ورزشی، ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی در جامعه است، گفت: تمامی امکانات و تجهیزات ورزشی شهرداری تبریز به صورت رایگان در خدمت شهروندان است، چرا که توجه به زیرساخت‌های ورزشی علاوه بر تأمین امکانات ورزشی برای شهروندان زمینه شادابی و نشاط اجتماعی و سلامت روحی و روانی شهروندان و به ویژه جوانان و نوجوانان را نیز تأمین می‌کند.

شهردار تبریز با بیان اینکه یکی از آیتم‌های قرارهای خدمت شهرداری تبریز بررسی آخرین وضعیت اماکن و برنامه‌های ورزشی مناطق دهگانه اختصاص داده شده است، خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز کلاس‌های تابستانی استعدادیابی ورزشی با هدف بهینه کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، والیبال، تکواندو، ژیمناستیک، کشتی، کاراته و شنا به صورت رایگان برگزار می‌کند.

وی در پایان این بازدید، تاکید کرد: پروژه‌های ورزشی زمین فوتبال هنرستان طالقانی، استخر سونای ائل گلی و مجموعه ورزشی شهید قویدل به همراه زمین‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال کوی دادگستری و زمین‌های مینی گلف ائل گولی در یک ماه آینده افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

شهردار تبریز تشریح کرد: برنامه‌های ورزشی هفتگی شهرداری تبریز برای تمامی رده‌های سنی با هماهنگی تمامی مناطق و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز از آغاز سال جاری به صورت مستمر در حال برگزاری است و در همین راستا نیز شهرداری تبریز در سال‌های اخیر با احیای مدیریت ورزشی، گام‌های مؤثری جهت ترمیم و بهسازی اماکن ورزشی برداشته است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات