قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

تیم منافی تنها نماینده آذربایجان شرقی در لیگ والیبال زنان

تیم منافی تنها نماینده آذربایجان شرقی در لیگ والیبال زنان
شناسهٔ خبر: 121248 -
اخبار استان
تبریز - تیم والیبال منافی تنها نماینده آذربایجان شرقی در لیگ دسته یک و ۲ والیبال بانوان کشور خواهد بود.

سعید اهری زاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تیم منافی تنها نماینده آذربایجان شرقی در لیگ دسته یک و ۲ والیبال بانوان کشور خواهد بود، افزود: این تیم با هدایت فهیمه منافی در لیگ دسته یک زنان کشور حضور خواهد داشت.

رئیس هیئت والیبال آذربایجان شرقی عنوان داشت: در این رقابت‌ها ۱۶ تیم شرکت می‌کنند که به صورت رفت و برگشت باهم به رقابت می‌پردازند و در پایان مرحله برگشت رتبه‌های اول و دوم هر گروه به مرحله MW صعود خواهند کرد تا با ادامه رقابت‌ها تکلیف برگزیدگان لیگ دسته یک زنان کشور مشخص شود.

وی یادآور شد: مسابقات مرحله مقدماتی در قالب رفت و برگشت برگزار می‌شود که منافی در گروه A با تیم‌های ققنوس فسا ، آذرخش رامسر و درین البرز رقابت خواهد کرد.

لیگ دسته یک زنان از نیمه دوم آبان ماه آغاز و نیمه دی ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

اهری زاد اذعان کرد: همچنین منافی در لیگ دسته ۲ زنان هم تنها نماینده استان خواهد بود و بر اساس قرعه‌کشی ۲۴ تیم شرکت کننده در گروه A، منافی با تیم‌های شهابی لامرد، آداک نوشهر، پویا لامرد، تکتا تاکستان، آرمانی هم گروه است.

وی توضیح داد: مرحله رفت مسابقات لیگ دسته دوم زنان باشگاه‌های کشور نیمه دوم مهر ماه برگزار خواهد شد و با فاصله ۲۰ تا ۲۵ روز مرحله برگشت پیگیری می‌شود.

گفتنی است، در پایان مرحله رفت و برگشت رتبه‌های اول و دوم هر گروه به مرحله MW صعود خواهند کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات