قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

آتش‌سوزی در زباله‌گاه تبریز

آتش‌سوزی در زباله‌گاه تبریز
شناسهٔ خبر: 121246 -
اخبار استان
تبریز- آتش سوزی در زباله گاه مرکزی شهرداری تبریز منجر به آسیب رسیدن به بخش هایی از مرکز نگهداری حیوانات و سگ های بدون صاحب شد ولی به حیوانات آسیبی وارد نشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با اشاره به وقوع این آتش سوزی که از شب گذشته شروع و با وزش باد شدت گرفت، افزود: بر اثر این آتش سوزی هیچ گونه آسیبی به سگ‌های بدون صاحب وارد نشده و همه آنها از آتش نجات داده شده اند.

حبیبه هراتی اظهار کرد: این آتش سوزی در ساعات اولیه وقوع حادثه مهار شده بود، اما در ساعات بعدی به دلیل وزش باد و افزایش دما، دوباره شعله ور گردید که با همکاری سازمان آتش نشانی اطفا گردید.

وی با اشاره به اینکه محل آتش سوزی و مرکز نگهداری حیوانات و سگ‌های بلاصاحب فاصله زیادی با هم دارند، ادامه داد: با توجه اهمیت موضوع در منطقه، عملیات اطفای حریق تسریع و در همان ساعات اولیه مهار شد.

هراتی اضافه کرد: بر اثر وزش دوباره باد مخالف آتش سوزی در محل فوق شدت یافته بود که با تلاش شبانه همکاران آتش نشانی و عوامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری، این آتش سوزی به پایان رسید.

وی گرمای بی سابقه و افزایش دمای روز گذشته تبریز و قابل اشتعال بودن زباله‌ها و همچنین وزش باد مخالف را دلیل اصلی ایجاد آتش سوزی شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات