قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

در راستای کنترل بازار لوازم التحریر انجام می‌شود؛

آغاز گشت مشترک طرح بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور ماه

آغاز گشت مشترک طرح بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور ماه
شناسهٔ خبر: 121239 -
اخبار استان
تبریز-سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آغاز گشت مشترک طرح بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف پایدار در نشست هم‌اندیشی طرح بازگشایی مدارس و مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به اهمیت اجرای طرح بازگشایی مدارس به منظور کنترل بازار نوشت افزار در آستانه بازگشایی مدارس گفت: این طرح با همکاری اتحادیه صنفی مربوطه از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی در خصوص نحوه ثبت نام اعضا در سامانه جامع تجارت و فرآیند صدور سند الکترونیکی یکی از موارد مهم در این حوزه است که مقرر شد با هماهنگی اتحادیه و اداره اصناف و واحد آمار اقدامات مورد نیاز تا پایان شهریور انجام شود.

پایدار در خصوص اجرای طرح بازگشایی مدارس ادامه داد: گشت مشترک طرح بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور با حضور نماینده اتحادیه و همکاران صمت تا پایان طرح اجرا خواهد شد.

در این نشست مقرر شد واحدهای تولیدی، واردکنندگان و اتحادیه کتاب و لوازم التحریرفروشان در رابطه با ثبت اطلاعات در سامانه‌ها، اخذ کد نقش، نصب برچسب قیمت و سایر الزامات قانونی مندرج در قانون و بخشنامه‌ها و عملیاتی کردن قوانین اقدامات لازم انجام شود.

همچنین مقرر شد فعالیت مراکز عرضه نوشت افزار توسط سازمان میادین شهرداری که یکی از دغدغه‌های مهم اعضای اتحادیه است مورد پیگیری قرار گیرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات