قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

در شب سخت و پراسترس؛

یک پرسپولیسی تراکتور را نجات داد/ شعار تماشاگران علیه ستاره‌ها

یک پرسپولیسی تراکتور را نجات داد/ شعار تماشاگران علیه ستاره‌ها
شناسهٔ خبر: 121156 -
اخبار استان
تیم فوتبال تراکتور که با دو شکست برابر سپاهان و پرسپولیس لیگ را شروع کرده بود، در دیدار برابر مس رفسنجان با گلزنی بازیکن سابق سرخپوشان به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان پاکو خمز شامگاه امروز دوشنبه در سومین دیدار خود در بیست و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم مس رفسنجان رفتند و در حالی که از حمایت تماشاگران خودی برخوردار بودند برابر این تیم به برتری یک بر صفر رسیدند. مهدی عبدی(۸۶) برای تبریزی ها گل زد.

سرخپوشان تبریزی که لیگ را با شکست برابر سپاهان و پرسپولیس آغاز کرده بودند، در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برابر شارجه امارات هم شکست سنگینی را پذیرا شدند تا علاوه بر نرسیدن به لیگ قهرمانان، وضعیت بحرانی هم پیدا کنند.

تراکتوری ها که امیدوار بودند در دیدار برابر مس رفسنجان به پیروزی برسند و از وضعیت فعلی خارج شوند، در ورزشگاه یادگار امام تبریز هم نتوانستند اقتدار خود را نشان دهند و به لطف گل دقایق پایانی مهاجم سابق پرسپولیس از بحران عبور کردند.

در دقایق پایانی این بازی تماشاگران شعار علیه بازیکنان را شروع و از عملکرد ستاره های گرانقیمت این تیم انتقاد کردند. تراکتور با کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر یکی از قعرنشینان لیگ است و باید منتظر دیدارهای آینده باشد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات