قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرمربی تیم فوتبال تراکتور:

تیم تراکتور برای بازی فردا آماده است

تیم تراکتور برای بازی فردا آماده است
شناسهٔ خبر: 121133 -
اخبار استان
تبریز - سرمربی تیم تراکتور با ببان اینکه بازیکنان برای بازی فردا مقابل مس رفسنجان آماده است، گفت: هواداران نگران نباشند تا پایان فصل فرصت داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمس، سرمربی تیم فوتبال تراکتور ظهر یک شنبه در نشست خبری قبل از بازی تراکتور و مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که در باشگاه مشکل هست؟ افزود: کار من این نیست که راجع به مشکلات توضیح دهم و تنها راجع به تیم صحبت می‌کنم.

سرمربی تیم تراکتور عنوان داشت: کار من مربیگری است و بستن تیم و جذب بازیکن کار من نیست.

خمز اضافه کرد: تیم برای بازی فردا آماده است و شروع لیگ برای ما با تیم‌های سر سخت و برتر لیگ شروع شد و تا پایان فصل خیلی فرصت داریم و مطمئنم نتایج عوض خواهد شد و رو بهبودی خواهد رفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش را در قواره قهرمانی می‌بیند؟ تاکید کرد: نیمه دوم بازی با شارجه عملکرد خوبی داشتیم نمی‌توانم در مورد آینده پیش‌گویی و پیش‌بینی کنم و فشار گذاشتن روی تیم درست نیست.

سرمربی اسپانیایی تراکتور یادآور شد: فکر می‌کنم این تیم در کل لیگ رقابت پایاپایی با تیم‌های مدعی داشته باشد.

وی با بیان اینکه عادت دارم که واقع‌بینانه نگاه کنم و دروغ نگویم، اذعان داشت: با تیم‌های برتر از خودمان بازی کرده‌ایم و هواداران باید به این نکته توجه داشته باشند که اگر مقابل تیم‌های ضعیف‌تر از خودمان ببازیم مشکلات آغاز می‌شودشود، برای بازی فردا آماده هستیم و با یک برد می‌توانیم روند تیم را عوض کنیم.

خمس در رابطه با تغییر در نفرات تیم توضیح داد: این موضوعی است که در رسانه نباید صحبت شود این به ضرر تیم است و باید در زمان نهایی شدن اعلام شود در بازی با پرسپولیس در زمین پرسپولیس بودیم و در نیمه دوم بازی با شارجه موقعیت ایجاد کردیم.

وی در خصوص مهدی عبدی و مصدوم و محرومان بازی فردا اظهار داشت: در خصوص عبدی تصمیم نگرفته‌ام، محمد نادری و بهزاد سلامی به علت مصدومیت حضور نخواهند داشت.

گفتنی است، دیدار تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان فردا دوشنبه رأس ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات