قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دوچرخه سوار تیم ژاپن در گفتگو با مهر:

۲ ماه تمرین مداوم برای موفقیت در تور ایران - آذربایجان داشته ام

۲ ماه تمرین مداوم برای موفقیت در تور ایران - آذربایجان داشته ام
شناسهٔ خبر: 121129 -
اخبار استان
تبریز - دوچرخه سوار تیم ژاپن گفت: برای موفقیت در تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان ۲ ماه تمرین مداوم داشته ام.

"اوگار نالیس نیوتو" در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که مسیر تور کندوان را چطور دیدید؟ افزود: سابقه امروز تور دوچرخه سواری تبریز - کندوان خیلی سخت و سنگین بود چرا که پستی و بلندی زیادی داشته و ارتفاع اش از سطح دریا خیلی بالا بود.

دوچرخه سوار اسپانیایی تیم ژاپن عنوان داشت: همچنین عرض جاده مسیر تور خیلی باریک بود و امکان سبقت گرفتن وجود نداشت لذا ارزیابی خیلی برایم سخت بود.

وی اذعان داشت: من قبلاً در تور بین المللی ایران - آذربایجان حضور نداشته ام و خیلی خوشحال هستم که امسال شانس حضور در این تور را پیدا کردم.

نیوتو با اشاره به اینکه دوستان زیادی داشته که در تور ایران - آذربایجان شرکت کرده بودند، یادآور شد: آنها معتقد بودند بهترین رکابزنان ایران همین رکابزنان تبریزی هستند که باید مراقب آنها باشم.

وی هدف خود در این رقابت‌ها را کسب موفقیت عنوان کرده و اظهار داشت: با توجه به تمرینات مداوم ۲ ماهه تیم امروز با تمام اعضای تیم که ۶ نفر هستیم در تور یک روزه کندوان شرکت کردیم و همه نفرات تیم از خط پایان گذشتیم و هیچ خطایی نداشتیم و جالب اینکه امتیاز تک تک نفرات تیم برابر با امتیاز ۲۵ نفر برتر این مرحله تور بود که این موضوع انگیزه ما را بیشتر خواهد کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات