قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دوچرخه سوار هلندی در گفتگو با مهر:

امنیت واقعی را در ایران شاهد بودم

امنیت واقعی را در ایران شاهد بودم
شناسهٔ خبر: 121128 -
اخبار استان
تبریز - دوچرخه سوار هلندی در تور کندوان با اشاره به بدگویی هایی که دشمنان درخصوص کشور ایران می گویند، گفت: امنیت کامل را در ایران شاهد بودم.

"دوم وایفیا" در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: سطح تور یک روزه کندوان خیلی بالا و سنگین بود و فراز و نشیب زیادی تو مسیر بود.

دوچرخه سوار هلندی عنوان کرد: در طول مسیر و بخصوص خط پایان مسیر مردم شهر کوچک با حضور و تشویق رکابزنان جلوه خاص و قشنگی را به نمایش گذاشته بود و من را تحت تأثیر قرار می‌داد.

وایفیا با اشاره به خانه‌های صخره‌ای موجود در روستای کندوان بیان داشت: وجود خانه‌های صخره‌ای و منظره‌های دیدنی موجود در کندوان خیلی برایم زیبا و قشنگ بود.

وی در پاسخ به این سوال که هدف اصلی تان برای حضور در تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان چیست؟ اظهار کرد: تیم ما از بهترین دوچرخه سواران کشور تشکیل شده و به تیم خودم کمک خواهم کرد تا با یک کار تیمی بهترین نتیجه را کسب کنیم و همچنین روی ارتفاع بالا تمرین خواهیم کرد.

دوچرخه سوار هلندی با بیان اینکه برای اولین بار در این تور شرکت کرده‌ام، توضیح داد: آنچه در مورد ایران برای ما گفته بودند برعکس این گفته‌ها را شاهد بودم و در این مدت حضورم در کشور ایران با مردمانی خونگرم و مهمان نواز روبرو شدم و امنیت قابل قبولی را در تبریز و کشور ایران مشاهده کردم.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات