قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس تاکید کرد؛

لزوم تأمین آب پایدار بخش کشاورزی در شهرستان اهر

لزوم تأمین آب پایدار بخش کشاورزی در شهرستان اهر
شناسهٔ خبر: 121113 -
اخبار استان
اهر-نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تأمین آب پایدار بخش کشاورزی شهرستان اهر را لازم و ضروری دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محرم زاده عصر جمعه در دیدار فرماندار ورؤسای ادارات با امام جمعه شهرستان اهر گفت: با توجه به اینکه یکی از راه‌های اصلی درآمد مردم شهرستان اهر از بخش کشاورزی می‌باشد، برای تأمین آب پایدار این بخش باید برنامه ریزی شود.

وی همچنین خواستار احداث سد کچری رود برای تأمین آب مورد نیاز کشاورزی منطقه ورگهان از سوی مسئولان وزارت نیرو شد.

نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس همچنین از اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران با موافقت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

وی همچنین از اختصاص ۲ هزار تن قیر به شهرداری اهر خبر داد و افزود: از مسئولان شهرداری انتظار داریم در آسفالت ریزی معابر، کوچه‌ها و محلات به کیفیت هم توجه کنند.

محرم زاده همچنین از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای شهرستان اهر خبر داد.

در این دیدار ابوالفضل غنی زاده فرماندار شهرستان اهر نیز از افتتاح طرح‌های مختلف خدماتی، عمرانی، بهداشتی، کشاورزی، مخابراتی، ورزشی، راه سازی، گازرسانی و صنعتی همزمان با هفته دولت در شهرستان اهر خبر داد.

امام جمعه شهرستان اهر نیز در این دیدار هفته دولت را بهترین فرصت برای بیان خدمات دولت در اقصی نقاط کشور دانست.

حجت الاسلام و المسلمین جواد حاجی زاده با اشاره به ظرفیت‌های خوب شهرستان اهر در بخش‌های کشاورزی، معدنی و گردشگری خواستار حمایت از این بخش‌ها در راستای تولید و اشتغال شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات