قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی:

دولت گذشته بودجه کشور را با کسر ۴۸۰ هزار میلیاردتومان تحویل داد

دولت گذشته بودجه کشور را با کسر ۴۸۰ هزار میلیاردتومان تحویل داد
شناسهٔ خبر: 121094 -
اخبار استان
تبریز-معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: دولت گذشته، بودجه کشور را با کسری ۴۸۰ هزار میلیاردتومانی به دولت سیزدهم تحویل داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تراب محمدی در مراسم رژه کاروان تجهیزات آموزشی ارسالی به مدارس استان، گفت: دولت گذشته، بودجه کشور را با کسری ۴۸۰ هزار میلیاردتومانی به دولت سیزدهم تحویل داد و این دولت ناچار است ماهانه ۱۲ هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبلی را پرداخت کند که این امر بر توجه به معیشت مردم و توسعه زیرساخت‌ها تأثیر دارد.

وی ادامه داد: دولت تمام تلاش خود را برای تأمین معیشت مردم و تحقق عدالت آموزشی به کار گرفته و اعزام کاروان تجهیزات آموزشی در راستای این هدف است و این کاروان‌ها هر شش ماه یک بار به مدارس استان اعزام خواهند شد.

محمدی تصریح کرد: مدارسی با طول عمر ۵۰ سال در استان وجود دارد که اغلب آن‌ها، فرسوده هستند، اما تاکنون فکری برای مرمت و بازسازی آنها نشده و منبع اعتباری برای آن پیش‌بینی نشده بود که در این دولت برای آن برنامه‌ریزی خواهد شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید مبانی اعتقادی دانش‌آموزان را با یادآوری تاریخ انقلاب اسلامی تقویت کنیم، افزود: هدایت‌پذیری جوانان با یادآوری و آموزش تاریخ انقلاب ممکن می‌شود.

وی گفت: مفتخر هستیم که ذره‌ای از خاک ایران بعد از انقلاب اسلامی، با هدایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب و علی‌رغم تحمیل هشت سال جنگ و تلاش‌های استکبار جهانی، توسط دشمن تسخیر نشد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات