قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پلی آف لیگ قهرمانان آسیا؛

شکست تراکتور برابر شارجه امارات در نیمه اول

شکست تراکتور برابر شارجه امارات در نیمه اول
شناسهٔ خبر: 121085 -
اخبار استان
تیم فوتبال تراکتور نیمه اول دیدار برابر تیم الشارجه امارات در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان را واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز سه شنبه بین تیم های تراکتور ایران و الشارجه امارات در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر تیم اماراتی به پایان رسید. شاهین عبدالرحمن(۲۵) برای شارجه گل زد.

شاگردان «پاکو خمز» در حالی گام در این رقابت آسیایی گذاشتند که دو دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر را با شکست برابر سپاهان و پرسپولیس پشت سرگذاشته بودند و از شرایط فنی مطلوبی برخوردار نبودند.

با این حال حضور پرتعداد علاقمندان به فوتبال که ظرفیت ورزشگاه را کامل کرده بودند، این انگیزه و امیدواری را برای سرخپوشان تبریزی به وجود آورده بود که با پیروزی برابر الشارجه امارات به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند.

تراکتوری ها که از حمایت هوادارانشان برخوردار بودند هر چند تلاش زیادی کردند تا در نیمه اول دروازه حریف اماراتی را باز کنند اما کم تعداد بودن در خط حمله و زهردار نبودن حملات این فرصت را از آنها گرفت که به گل برسند.

در مقابل شارجه امارات که بازیکنان با کیفیتی را در اختیار داشت از معدود موقعیت هایش بهتر استفاده کرد و در دقیقه ۲۵ روی یک ضربه کرنر و ارسالی که صورت گرفت با خروج و جاگیری اشتباه گلر خود دروازه شان را باز شده دیدند و تلاش برای جبران این گل نتیجه نداد تا سرخپوشان تبریزی با شکست به رختکن بروند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات