قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

هفته دوم لیگ بیست و سوم؛

شکست تراکتور برابر پرسپولیس در نیمه اول/ شوک عجیب به تبریزی‌ها

شکست تراکتور برابر پرسپولیس در نیمه اول/ شوک عجیب به تبریزی‌ها
شناسهٔ خبر: 121000 -
اخبار استان
نیمه اول دیدار تیم های فوتبال تراکتور و پرسپولیس در شرایطی با پیروزی سفیدپوشان تهرانی به پایان رسید که دو تیم نتوانستند از نظر فنی انتظارات علاقمندان را برآورده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از هفته دوم بیست و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه با دیدار تیم های فوتبال تراکتور و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر تیم تهرانی به پایان رسید. سعید صادقی ۴۲ برای پرسپولیس گل زد.

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمدحسین کنعانی زادگان، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، وحید امیری، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی و شهاب زاهدی.

ترکیب تراکتور

حسین پورحمیدی، عارف آغاسی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، سیدمهدی حسینی، گوستاوو واگنین، آلوارو خیمنز، سیامک نعمتی، ریکاردو آلوز و عارف رستمی.

حضور بیش از ظرفیت ورزشگاه

تماشاگران تبریزی یک روز باشکوه دیگر را روی سکو رقم زدند و بیش از ۷۰ هزار نفر با حضور در ورزشگاه یادگار امام به تشویق تیم مورد علاقه خود پرداختند. البته تعداد اندکی از این تماشاگران طرفدار تیم پرسپولیس بودند.

شروع تهاجمی دو تیم

دو تیم بازی را تهاجمی شروع کردند که به واسطه حمایتی که تماشاگران از تراکتور داشتند، تمایل این تیم برای رسیدن به گل بیشتر بود. با این حال هر دو تیم فوتبال تهاجمی را در دستور کار داشتند. شاگردان گل محمدی البته تاخیر برای گرفتن سرعت تراکتور و هیجان تماشاگران را هم در دستور کار داشتند تا در دقایق اول گل نخورند.

افت فنی دو تیم

بعد از دقایق ابتدایی بازی که دو تیم با میل هجومی بالایی حرکت می کردند و موقعیت هایی را هم روی دروازه ها ایجاد کردند، در دقایق پایانی نیمه اول بازی با افت فنی محسوسی مواجه شد و توپ بیشتر از میانه زمین در گردش بود.

اشتباه عجیب گلر تراکتور

در دقیقه ۴۲ پورحمیدی دروازه بان تیم تراکتور در یک خروج عجیب و اشتباه پشت محوطه جریمه فرصت را در اختیار سعید صادقی گذاشت تا او دروازه خالی را باز کند و سفیدپوشان تهرانی را با برتری راهی رختکن کند. در این صحنه گلر تراکتور در محاسبه نقطه فرود توپ دچار اشتباه شد تا در دفع آن ناکام باشد و توپ مقابل پای سعید صادقی قرار بگیرد و او هم دروازه خالی را باز کند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات