قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

بازیکنانم نشان دهند بزرگ هستند؛

پاکو خمز: مثل بازی با سپاهان باشیم به پرسپولیس هم می‌بازیم

پاکو خمز: مثل بازی با سپاهان باشیم به پرسپولیس هم می‌بازیم
شناسهٔ خبر: 120971 -
اخبار استان
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: اگر بازیکنان بزرگی جذب کرده‌ایم باید روز اول نشان دهند که بزرگ هستند. خاصیت بازیکن خوب همین است که از همان روز اول خودش را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز در نشست خبری قبل از بازی تراکتور و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: بازی سختی مقابل پرسپولیس که سال قبل قهرمان جام حذفی و لیگ شد و آماده‌ترین تیم بود؛ داریم. خودمان را برای این بازی آماده کرده‌ایم اما قطعاً بازی سختی داریم.

او ادامه داد: هیچ‌وقت به من یاد ندادند برای مساوی یا باخت بازی کنم و همیشه برای برد به زمین می‌روم. امیدوارم بازیکنان هم همین ایده را داشته باشند چون در غیر این صورت به مشکل می‌خوریم. مقابل پرسپولیس اگر برای مساوی بروید؛ می‌بازید. ما جلوی هر رقیبی و در هر زمینی برای برد به زمین می‌رویم.

سرمربی سرخپوشان تبریزی با رد انتقاد از کندی مدافعان تیمش یادآور شد: ما نمی‌توانیم روش بازی‌مان را عوض کنیم. بازیکنان ما کُند نیستند.

سرمربی تراکتور درباره عدم موقعیت گلزنی تیمش در بازی با سپاهان و عملکرد امیرحسین حسین زاده به عنوان مهاجم تصریح کرد: در اصفهان یک بازی بد از همه لحاظ برای ما بود. در واقع شخصیت برنده را نداشتیم. در همه زمینه‌ها مشکل داشتیم و به نفع سپاهان بازی می‌کردیم. توپ را می‌گرفتیم و به حریف می‌دادیم. آنها هم به دروازه ما نزدیک می‌شدند. وقتی که شما اینقدر اشتباه می‌کنید طبیعی است بازنده شوید.

خمس ادامه داد: پست اصلی حسین‌زاده مهاجم نوک نیست ولی مجبوریم از او در این پست استفاده کنیم چون مهاجم نداریم. حتی عارف رستمی هم بیشتر کنار خط بازی می‌کند. سعی می‌کنیم مهاجمی پیدا کنیم که بیشتر به ما کمک کند و به همین دلیل هم تغییراتی در کار خواهد بود.

وی گفت: اگر بازیکنان بزرگی جذب کرده‌ایم باید روز اول نشان دهند که بزرگ هستند. خاصیت بازیکن خوب همین است که از همان روز اول خودش را نشان می‌دهد. فکر می‌کنم هواداران مهم‌ترین پِلن ما هستند و هر زمانی که باشند به ما کمک می‌کنند. از این فرصت استفاده می‌کنم و از هواداران می‌خواهم شخصیت خودشان را فردا نشان دهند و از دقیقه یک تا آخر تیم‌شان را تشویق و از کاری که به ضرر باشگاه باشد خودداری کنند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره ایده‌های فنی خود در این دیدار افزود: هدف و برنامه ما این است توپ را داشته باشیم. توپ برای ما خیلی مهم است. در بازی با سپاهان نتوانستیم توپ را حفظ کنیم و باختیم. اگر نتوانیم این کار را انجام دهیم کار برای ما سخت خواهد شد و احتمالاً نتیجه را از دست می‌دهیم.

خمز یادآور شد: بازی فردا هم همینطور است. باید سعی کنیم توپ را حفظ کنیم. اگر پرسپولیس توپ را حفظ کند احتمالاً بازنده خواهیم بود.

سرمربی تراکتور درباره کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام برای فصل جدید رضایت دارد، عنوان کرد: شرایط زمین خیلی خوب است. احتمالاً مشکلی نداریم و زمین شرایط خیلی خوبی دارد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات