قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

گل‌محمدی پشیمان نشده است؛

جنگ سه بازیکن برای تیم ملی/ مدافع گرجی همچنان روی نیمکت پرسپولیس

جنگ سه بازیکن برای تیم ملی/ مدافع گرجی همچنان روی نیمکت پرسپولیس
شناسهٔ خبر: 120967 -
اخبار استان
مدافع تیم ملی گرجستان همچنان روی نیمکت این تیم در دومین بازی لیگ برتر حضور خواهد داشت تا شاهد دوئل غیرمستقیم مدافعان برای حضور ثابت در تیم ملی ایران باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور تبریز در هفته دوم لیگ برتر بار دیگر تقابل دو تیم مدعی قهرمانی را در بازی‌های ابتدایی فصل جاری به همراه دارد.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای سفر به تبریز آماده می‌شوند که حفظ استخوان بندی اصلی این تیم باعث شده تا یحیی گل محمدی کمترین تغییر را در ترکیب تیمش نسبت به فصل گذشته دهد. با این حال بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس سبب نیمکت نشینی گئورگی گولسیانی در نخستین بازی پرسپولیس شد تا گلزن ترین مدافع لیگ برتر در فصل گذشته فرصتی برای خودنمایی نداشته باشد.

سرمربی پرسپولیس ترجیح می‌دهد زوج کنعانی زادگان و پورعلی گنجی را در قلب دفاع تیمش همچنان حفظ کند تا گولسیانی در سفر به تبریز بار دیگر روی نیمکت ذخیره‌ها بنشیند.

پورعلی گنجی و کنعانی زادگان دو مدافع تیم ملی ایران بار دیگر کنار هم قرار خواهند گرفت تا در تقابل با شجاع خلیل زاده دیگر مدافع تیم ملی ایران که بازوبند کاپیتانی تراکتور را بر بازو دارد دوئلی بزرگ برای کسب جایگاه ثابت در تیم ملی ایران در استانه جام ملت‌های آسیا داشته باشند.

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و پرسپولیس ساعت ۱۹ چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام تبریز با حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات