قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهردار منطقه ۲ تبریز:

فرهنگسرای رجایی شهر تبریز در اختیار اصحاب رسانه قرار می‌گیرد

فرهنگسرای رجایی شهر تبریز در اختیار اصحاب رسانه قرار می‌گیرد
شناسهٔ خبر: 120934 -
اخبار استان
تبریز- شهردار منطقه ۲ تبریز با اشاره به فعالیت‌های عمرانی، ورزشی و فرهنگی این منطقه گفت: دفاتر اهالی فرهنگ و رسانه در فرهنگسرای پردیس رجایی شهر که در مراحل پایانی است، دایر می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، موسی علی پور با بیان اینکه با انجام پاره‌ای از فعالیت‌های عمرانی، فرهنگسرای پردیس رجایی شهر تکمیل می‌شود، اظهار کرد: مقاوم سازی ترانشه های پشت فرهنگسرا با انجام خاکبرداری، تسطیح و احداث دیوار سنگی مقابل تپه‌های اطراف و ایجاد فضای سبز و کاشت درخت در محوطه این فرهنگسرا از جمله اقداماتی است که انجام شده و دفاتر آن در اختیار اهالی فرهنگ و رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: این فرهنگسرا شامل ۶ طبقه است و امکاناتی از قبیل سالن آمفی تئاتر و اتاق‌های تمرین نمایش، سالن‌های مجزای مطالعه خواهران و برادران و نمازخانه دارد و پس از بهره برداری به علاقه مندان به فعالیت‌های فرهنگی ارائه خدمات خواهد کرد.

علی‌پور در توضیح اهداف اجرای پروژه فرهنگی پردیس اظهار کرد: با تکمیل عملیات عمرانی فرهنگسرای پردیس رجایی شهر که در راستای استفاده بهینه نوجوانان و جوانان از اوقات فراغت و به منظور رفاه حال شهروندان در دست اجراست، اهالی منطقه رجایی شهر نیز می‌توانند از امکانات این مرکز فرهنگی استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ایجاد امکانات ورزشی برای نوجوانان و جوانان تاکید کرد و افزود: زمین ورزشی مینی فوتبال برای اولین بار به طور استاندارد در کوی دادگستری در یک هزار و ۱۰۰ مترمربع مساحت با نصب چمن مصنوعی در حال احداث است.

علی پور همچنین درباره برنامه آتی شهرداری منطقه ۲ برای تکمیل مجموعه ورزشی کوی دادگستری اعلام کرد: تکمیل زمین والیبال و ساخت زمین بستکبال سه نفره نیز در برنامه ریزی این منطقه قرار گرفته است و به زودی احداث این زمین ورزشی برای علاقه مندان به این رشته آغاز می‌شود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات