قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

کارشناس و مربی فوتبال:

شکست مقابل سپاهان پل موفقیت تراکتور در مصاف با پرسپولیس

شکست مقابل سپاهان پل موفقیت تراکتور در مصاف با پرسپولیس
شناسهٔ خبر: 120931 -
اخبار استان
تبریز - کارشناس و مربی فوتبال با اشاره به بازی اول تراکتور مقابل نماینده اصفهان گفت: معتقد هستم با برنامه ریزی می توان شکست مقابل سپاهان را پل موفقیت در مصاف با پرسپولیس دانست.

علی ابراهیمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شکست ۳ بر یک تراکتور در تقابل با تیم سپاهان افزود: یکی از موفقت‌های تیم سپاهان این بود که شاکله اصلی تیم را در فصل نقل و انتقالات حفظ کرده بود و با جذب چند بازیکن در پست‌های مورد نیاز تیم مثل رضا اسدی و چند بازیکن دیگر تقویت کرده بود.

بازیکن سابق تیم تراکتور و مربی فوتبال عنوان داشت: همانطور که در بازی دیروز دیدید تیم تراکتور از لحاظ فیزیکی کمی مقابل سپاهان کم آورد و تیم میزبان عملکرد خوبی نسبت به تراکتور داشتند و حتی در توپ‌های هوایی خط دفاعی تراکتور را خیلی اذیت کردند.

ابراهیمیان با بیان اینکه معتقد هستم در تقابل با تیم‌های حرفه‌ای باید حرفه‌ای عملکرد کرد، یادآور شد: در خط دفاعی چنان عملکرد ضعیفی داشتیم که حتی هافبک‌های تیم سپاهان نیز از کناره‌ها نفوذ می‌کردند و دفاع تیم تراکتور از کنترل بازیکنان مقابل عاجز مانده بود.

وی خاطرنشان کرد: فرشاد احمد زاده و رضا شکاری با خلق موقعیت در نیم فضاهای تراکتور توانستند گل دوم را به تراکتور تحمیل کنند.

ابراهیمیان با بیان اینکه قبول داریم بازی اول تراکتور قرعه بدی داشت و در مصاف با تیم سپاهان به میدان رفت، اذعان داشت: امیدوارم در بازی‌های بعدی هماهنگی تیم بیشتر از این باشد چرا که در دفاع وسط و همچنین هافبک دفاعی نمی‌توانستیم یارگیری کنیم و به این دلیل آقای خمز دست به تغییرات زد و عارف آقاسی را بیرون کشید چون فوروارد های تیم سپاهان آزادانه ورود می‌کردند و گل می‌زدند.

وی در خصوص عملکرد صفا هادی توضیح داد: صفا در بازی مقابل سپاهان پوشش خوبی نداشته و به خط دفاعی توانست کمک کند و علی رغم انتظارات بالایی که از صفا داشتیم برعکس بازی‌های قبلی در حد و اندازه خودش ظاهر نشد.

کارشناس فوتبال آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه رقم دستمزد یکی از بازیکنان تیم سپاهان با ۲ و ۳ بازیکن ما برابری می‌کند، یادآور شد: باید قبول کنیم که بازی‌های اول در لیگ برتر برای خیلی از تیم‌ها حتی مدعی قهرمانی سخت شروع می‌شود.

ابراهیمیان با انتقاد از برخی پیج‌های هواداری اظهار کرد: نباید با وعده قهرمانی و بیان اینکه تیم ما امسال قهرمان خواهد شد فشار بالایی را روی بازیکنان تیم ایجاد کنیم چرا که باید قبول کنیم که دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال هم هزینه کرده‌اند و برای موفقیت برنامه ریزی دارند و به نظر بنده تیم‌های دیگر امسال خوب بسته شده‌اند و فکر می‌کنم بازی‌های لیگ برتر بیست و سوم از جذابیت بالایی برخوردار باشد و در ادامه راه به تراکتور امیدوار هستم که با هماهنگی و برنامه جامع به موفقیت دست بیابد.

وی در مورد دریافت گل سوم نیز گفت: این گل کاملاً عدم هماهنگی دروازه بان و خط دفاعی را به نمایش گذاشت با شناختی که از آقای خمز دارم و توانایی‌های که این مربی با تجربه دارد انشاالله با آنالیز خوب در بازی‌های بعدی شاهد این صحنه‌ها نباشیم.

بازیکن سابق تیم فوتبال تراکتور در خصوص عملکرد خط حمله تیم و نیاز به جذب مهاجم ۶ دانگ، خاطرنشان کرد: فصل گذشته بازی که رضا اسدی برای ما انجام می‌داد در بازی دیروز حسین زاده نمی‌توانست بازی را در بیاورد و اصلاً در جریان بازی نبود و به نظرم باید در نوک حمله بازیکنی را جذب کنیم که خواسته‌های تیم و آقای خمز را برآورده کند و متذکر شوم که به چشم نخوردن حسین زاده باعث شد تا گوستاوو و خمینز هم به چشم نخورند و تعویض شدند و حتی با تعویض حسین زاده با کریم آذر تک گل تراکتور توسط این بازیکن به ثمر رسید.

ابراهیمیان با بیان اینکه یک اصل در فوتبال وجود دارد که اگر نتوانی در جلو توپ را حفظ کنی خواهید باخت، عنوان کرد: ما دیروز نتوانستیم در حد و اندازه خودمان وارد میدان شویم و در مقابل تیم سپاهان عملکرد خوبی داشت و به کسب ۳ امتیاز دست یافت، حال باید منتظر باشیم ببینیم که تراکتور به هماهنگی لازم و قابل قبول دست خواهد یافت چرا که معتقد هستیم با یک بازی نمی‌توان در مورد عملکرد تیم نظر داد و امیدواریم در ادامه لیگ این شکست پل موفقیت برای تراکتور باشد.

تیم فوتبال تراکتور از هفته اول لیگ برتر بیست و سوم ۳ بر یک مقابل سپاهان تن به شکست داد تا به نوعی پرشورها نگران وضعیت تیم محبوبشان باشند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات