قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

آذربایجان شرقی از گرانیگاه های مهم جریان رسانه ای کشور است

آذربایجان شرقی از گرانیگاه های مهم جریان رسانه ای کشور است
شناسهٔ خبر: 120925 -
اخبار استان
تبریز-معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی را از گرانیگاه های مهم جریان رسانه ای کشور دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرشاد مهدی پور در نشست صمیمی با اصحاب رسانه آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تبریز در حوزه رسانه گفت: آذربایجان شرقی همواره یکی از گرانیگاه‌های جریان رسانه‌ای کشور بوده است.

وی با اشاره به امکان تولید محتوا در هر نقطه از کشور گفت: امروز امکان تولید محتوا فقط در مرکز فراهم نبوده بلکه هر کس در هر جای کشور با حداقل امکانات هم می‌تواند وارد حوزه تولید محتوا شود.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ایجاد امکان رتبه بندی رسانه‌ها توسط استان‌ها گفت: با یک طرح مناسب در پی ایجاد این امکان هستیم.

وی با اشاره به حمایت‌های لازم برای خرید کاغذ نشریات نیز گفت: در بحث کاغذ تا سال ۹۷، هیچ حمایتی برای تهیه کاغذ صورت نمی‌گرفت اما در این سال، برای اولین بار، دولت وقت تصمیم بر واردات کاغذ گرفت تا در اختیار رسانه‌های مکتوب قرار گیرد. ما نیز در دولت جدید وعده حمایت برای تهیه کاغذ را دادیم که خوشبختانه موفق به عملیاتی کردن آن شده‌ایم.

مهدی پور با اشاره به مشکلات موجود پایگاه‌های خبری در بخش بیمه گفت: مطالبه ما این است که تأمین اجتماعی پایگاه‌های خبری را به رسمیت بشناسد تا از همه شرایط سایر رسانه‌ها برخوردار باشند.

وی همچنین از حرکت رسانه‌ای استان در مقیاس بین المللی و نقش آفرینی نسبت به کشورهای همجوار استقبال کرده و گفت: از فعالان رسانه‌ای استان انتظار داریم تا در رخدادهای پیش رو همچون اربعین و انتخابات مجلس شاهد نقش افرینی بهینه آنان باشیم.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات