قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

ضرورت استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی

ضرورت استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی
شناسهٔ خبر: 120916 -
اخبار استان
تبریز- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی بر ضرورت استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر فتح زاده صبح پنج شنبه در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی ضمن تشکر از زحمات ۱۸ ماهه فرشکاران در مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی اظهار کرد: بنده در سال ۷۹ وارد سازمان شدم و تا کنون با چهار رئیس همکاری داشته‌ام که از همه این بزرگواران خاطرات خوش و تجربیات گرانبهایی به یادگار دارم.

وی افزود: استان آذربایجان شرقی با حدود ۴ میلیون و ۱۰۳ هزار و ۷۲۷ نفر جمعیت دارای ۲۱ شهرستان، ۷۰ شهر و دو هزار و ۷۳۱ آبادی بوده و همواره با چالش‌های توسعه یافتگی متوازن و آمایش سرزمین مواجه است.

فتح زاده تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که مرجعیت سازمان در امورات مختلف نهادینه و اهداف توسعه‌ای، آمایشی و زیست محیطی استان محقق شود.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی بر ضرورت تقویت اعتماد و سرمایه اجتماعی سازمان در کنار جذب و توزیع اعتبارات برای ۲۳ دستگاه اجرایی، تلاش در جهت کیفی سازی منابع، توجه به توسعه صنایع معدنی، گردشگری و استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات