قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس امور برنامه وبودجه استان‌های سازمان برنامه وبودجه تاکید کرد؛

ضرورت ایفای نقش محوری سازمان‌های مدیریت وبرنامه‌ریزی درسیاستگذاری

ضرورت ایفای نقش محوری سازمان‌های مدیریت وبرنامه‌ریزی درسیاستگذاری
شناسهٔ خبر: 120915 -
اخبار استان
تبریز- رئیس امور برنامه و بودجه استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور بر ضرورت ایفای نقش محوری سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی در مدیریت و سیاستگذاری‌های کلان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید توتونچی صبح پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: همزمان با استقرار تیم مدیریتی دکتر منظور، تغییرات مدیریتی در بخش‌های مختلف ستادی و استان‌ها شروع شده و این ذات کار و نشان دهنده پویایی نظام اداری است.

وی، محمد فرشکاران، رئیس پیشین سازمان را مدیری توانمند دانست که از استان شناخت کامل داشته و در چارچوب سیاستگذاری‌های تعیین شده کشور برنامه‌های سازمان را پیش می‌برد و ابراز امیدواری کرد در موقعیت جدید هم پایبند کار حرفه‌ای و تخصصی خود باشد.

توتونچی با اشاره به فراهم شدن مقدمات تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ کشور، ادامه داد: لازم است ریاست جدید سازمان و همه همکاران در جهت پیشبرد برنامه‌ها و امورات سازمان با انرژی بیشتر تلاش کرده و موضوعات مختلف را به سرانجام برسانند.

رئیس امور برنامه و بودجه استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه به نظر می‌رسد سازمان‌های مدیریت و برنامه ریزی به مرور زمان از نقش و قالب اصلی و واقعی خود خارج شده و تبدیل به مقسم بودجه شده اند، بر ضرورت ایفای نقش محوری سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی در مدیریت، سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های کلان تاکید کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات