قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مزار شهدای رسانه در تبریز غبارروبی و عطرافشانی شد

مزار شهدای رسانه در تبریز غبارروبی و عطرافشانی شد
شناسهٔ خبر: 120886 -
اخبار استان
تبریز- آئین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای رسانه به مناسبت روز خبرنگار با حضور مسئولان استانی و اهالی رسانه در تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حاضرین در این مراسم که در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار شد با نثار گل و فاتحه، یاد و نام شهدا به ویژه شهدای رسانه را گرامی داشتند و بر ادامه راه آنها و دفاع از آرمان‌های شهدا تاکید کردند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در این مراسم با گرامیداشت روز خبرنگار، گفت: امیدآفرینی و ایجاد امید در بین مردم یکی از رسالت‌های خبری است و خبرنگاران باید در کنار این وظیفه مهم، پیام نظام و شهدا و همچنین عملکرد دولت را به مردم اطلاع رسانی کنند و پیام انقلاب را به گوش دنیا برسانند.

تراب محمدی اضافه کرد: امنیت و اقتدار ایران که امروز در دنیا زبانزد است و همه به آن اذعان دارند از طریق رسانه‌ها و خبرنگاران به گوش دنیا رسیده و امروز پیام آزادی بخشی انقلاب اسلامی، به همه جا منتقل شده و این نتیجه تلاش خبرنگاران است.

وی به ارتباط خبرنگاران با بطن و عمق جامعه و مردم اشاره کرد و گفت: خبرنگاران باید از این ویژگی برای انتقال مطالبات مردم و رفع مشکلات و خواسته‌های آنها استفاده کنند.

محمدی، خبرنگاری را رسالتی مهم و سنگین عنوان کرد و افزود: در جهاد تبیین که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و مسؤولان نظام است خبرنگاران وظیفه خطیری برعهده دارند و عملکردها و دستاوردهای نظام باید از طریق رسانه‌ها برای مردم تبیین و بازگویی شود.

وی خطاب به اهالی رسانه حاضر در این آئین گفت: کاری که شما خبرنگاران می‌کنید نوعی ایثار و جهاد است و ورود در این عرصه، عشق و علاقه خاصی می‌خواهد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات