قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرمربی اسپانیایی تراکتور:

بعضی از بازیکنان خارج شده را می خواستم بمانند

بعضی از بازیکنان خارج شده را می خواستم بمانند
شناسهٔ خبر: 120874 -
اخبار استان
تبریز - سرمربی اسپانیایی تراکتور با بیان اینکه بعضی از بازیکنان را می خواستم در تیم بمانند، گفت: متاسفانه بنا به دلایلی از تیم جدا شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز عصر دوشنبه در حاشیه تمرینات شاگردانش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمرینات پیش‌فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: یکسری برنامه‌ریزی‌ها نسبت به گذشته بهتر شده و می‌توانیم با هماهنگی باشگاه، برای سال‌های آینده بهتر از این هم کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه تمام هدفمان خوشحال‌کردن هواداران با انجام بازی‌های خوب و با انرژی زیاد خواهد بود، عنوان داشت: تمامی بازیکنان جذب‌شده کیفیت خوبی دارند و می‌توانند به تیم کمک کنند و من از این حیث رضایت دارم.

خمز اظهار داشت: قول قهرمانی نمی‌دهم اما قول می‌دهم تلاش بسیاری برای خوب بازی‌کردن و خوشحال‌کردن هواداران انجام خواهیم داد. اگر روی بازیکنان فشار قهرمانی ایجاد شود، به نفع تیم نیست.

وی درباره حضور تراکتور در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: تمام تمرکز من روی بازی با سپاهان است و بازی به بازی پیش می‌رویم همچنین بعد از دیدار با سپاهان و پرسپولیس به بازی آسیایی فکر خواهیم کرد.

سرمربی اسپانیایی تراکتور در خصوص میزان رضایتش از نقل و انتقالات تیم توضیح داد: من فقط در خصوص کارهای فنی صحبت می‌کنم و مدیر ورزشی نیستم که راجع به نقل و انتقالات صحبت کنم چرا که درباره برخی بازیکنان نظرم را اعلام کرده‌ام و یکسری از آنان جذب شده‌اند و همانطور که می‌خواستم تعدادی از بازیکنان در تیم بمانند که به دلایل مختلف جدا شدند.

خمز با بیان اینکه صد درصد بازیکنانی که می‌خواستم در تیم حضور دارند، اظهار کرد: نه چرا که برخی بازیکنانی که می‌خواستم، اینجا نیستند و موافق این نظر که بهترین تیم تاریخ تراکتور هستیم، نیستم.

وی همچنین در خصوص کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) بیان کرد، به نظرم در این مورد و در فصل گرما مشکل نخواهیم داشت و عمده مشکل ما در فصل سرما است که هیتر کار کرده و باعث نرم‌شدن چمن می‌شود و پیشنهاد من کاشت چمن بود که انجام نشد.

سعید مظفری‌زاده نیز در جمع خبرنگاران در خصوص بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور به دلیل عدم به پرداخت مبلغ گستاوو افزود: قبل از اینکه نامه بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالات به دست‌مان برسد، مبلغ مورد نظر به حساب باشگاه مربوط واریز شد و با این اوصاف پنجره نقل و انتقالات تراکتور باز می‌شود و این مورد ناشی از مشکلات بانکی بود و به بازی با سپاهان لطمه نخواهد زد.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور توضیح داد: قرارداد بازیکنان‌مان را هفته گذشته ثبت کردیم و تنها مشکل مان عدم صدور کارت محمد نادری بود که این امر هم محقق شد و مسئولین باشگاه در حال پیگیری موضوع بیانیه سازمان لیگ مبنی بر عدم صدور کارت بازی بازیکنان‌مان هستند.

وی در مورد وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز خاطرنشان کرد: این ورزشگاه در اختیار ما نیست و در مکاتباتی که با ورزش و جوانان استان داشتیم، قول همکاری را دادند و امیدوارم مشکلات این ورزشگاه حل شده و در اولین بازی خانگی شاهد نتیجه زحمات‌شان باشیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان جذب‌شده بر اساس اولویت لیست سرمربی تیم صورت گرفته است، عنوان کرد: تنها یک جای خالی داریم و می‌خواهیم بازیکنی را جذب کنیم که به تیم کمک کند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور اذعان داشت: تک‌تک تیم‌های لیگ برتر مجموع از خانواده است که این لیگ و فوتبال را تشکیل می‌دهیم و همه برای ما عزیز هستند و به آنها احترام می‌گذاریم و انتظار احترام متقابل را نیز داریم و هیچ بحث و جدلی با کسی نداریم و تلاش‌مان این است که فوتبال لذت بخشی را تماشا کنیم و برخی سوءتفاهم‌ها در فوتبال پیش می‌آید.

دیدار تیم‌های سپاهان و تراکتور از هفته اول لیگ برتر فوتبال پنجشنبه جاری از ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات