قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رویایی‌تر از این می‌شود؟

کلکسیون «بازیکن» در تراکتور تکمیل شد/ انتخاب «خمز» با چشم بسته!

کلکسیون «بازیکن» در تراکتور تکمیل شد/ انتخاب «خمز» با چشم بسته!
شناسهٔ خبر: 120851 -
اخبار استان
در فهرست تیم فوتبال تراکتور برای حضور در بیست و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر آنقدر بازیکن تاثیرگذار و چهره وجود دارد که سرمربی سرخپوشان تبریزی می‌تواند همزمان دو تیم را به میدان بفرستد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نادری جدیدترین خرید تابستانی تراکتور تبریز در حالی با این باشگاه قرارداد بست که محمدرضا زنوزی پیش از او بازیکنانی نظیر شجاع خلیل زاده، سعید آقایی، سیامک نعمتی، مهدی شیری، آلوارو خیمنز، امیرحسین حسین زاده، حسین پور حمیدی، عارف رستمی و شکیب خو و مهدی حسینی داشته است.

حضور این بازیکن تقریبا خیال خمز را برای هر انتخابی از بین بازیکنان حاضر در رختکن تیمش در فصلی فشرده برای حضور قدرتمند در لیگ برتر، جام حذفی و حتی لیگ قهرمانان آسیا راحت کند.

دو تیم کامل

جذب نادری سبب شد تا حالا تراکتور تقریبا دو تیم کامل داشته باشد. پاکو خمز سرمربی اسپانیایی تراکتور که به گواه دستیاران و بازیکنانش تمرینات طاقت فرسای پیش فصل برای تراکتوری‌ها در نظر گرفته است حالا با چشمانی بسته می تواند بازیکنان خود را انتخاب کند.

حسین پورحمیدی جانشین محمدرضا اخباری شد تا بتواند درخشش خود را در فوتبال باشگاهی کشور با پیراهن این تیم ادامه دهد. او رقیبانی نظیر احسان مرادیان و ادیب زارعی را هم دوش خود می‌بیند.

مدافعان آرزو!

تراکتور در خط دفاعی بازیکنانی را در اختیار دارد که آرزوی هر سرمربی دیگر در لیگ برتر است. محمد نادری در دفاع چپ با سعید آقایی برای ایستادن در ترکیب اصلی خواهد جنگید. عمیق دفاع این تیم نیز بازیکنانی نظیر حسینی، آقاسی، میلاد کر، شجاع خلیل زاده دارد. دفاع راست هم آقاجانپور و مهدی شیری توانایی بازی کردن دارند. مدافعان تخصصی که میانگین قدی بالا نیز دارند تا در ضربات ایستگاهی به کمک مهاجمان خود رفته و تور دروازه حریفان را به لرزه در آورند.

کلکسیون «بازیکن» در تراکتور تکمیل شد/ انتخاب «خمز» با چشم بسته!

هافبک‌های خلاق

خط میانی این تیم را صفا هادی، مهدی سلامی، ریکاردو آلوز، کریم آذر و گوستاوو تشکیل می‌دهند. همچنین سیامک نعمتی و محمد قنبری به عنوان وینگر راست و خیمنز و مهدی هاشم نژاد در جناح چپ می‌توانند تراکتور را همراهی کنند. نفراتی که می‌توانند در فصل فرسایشی پیش رو کمک زیادی به تراکتور در راستای موفقیت در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

مهاجم کم اما مؤثر

خط حمله سرخ‌ها نیز امیرحسین حسین زاده و عارف رستمی را در اختیار دارد تا تراکتوری‌ها اینگونه به عنوان یکی از پر ستاره ترین ها برای قهرمانی در لیگ برتر لیست خود را ببندد. بدون شک خط حمله این تیم همچنان از کمبود مهاجم شش‌دانگ رنج می‌برد. همین موضوع نیز باعث شده تا خمز اصرار به جذب گلزن داشته باشد اما بازیکنان فعلی‌اش هم می‌توانند تأثیرگذاری لازم را برای موفقیت در لیگ بیست و سوم داشته باشند.

کلکسیون «بازیکن» در تراکتور تکمیل شد/ انتخاب «خمز» با چشم بسته!

به این ترتیب تراکتور مدل ۲۳ تبدیل به تیمی با بازیکنان اسم و رسم دار شده است تا بتواند برای تحقق رؤیای قهرمانی اش در لیگ برتر برنامه ریزی کند. حال باید دید ابزار فنی این تیم چگونه می‌توانند در این مسیر قدم بردارند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات