قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

امام جمعه تبریز:

خدمات رایگان بیمه سلامت دغدغه اقشار جامعه را کاهش داده است

خدمات رایگان بیمه سلامت دغدغه اقشار جامعه را کاهش داده است
شناسهٔ خبر: 120807 -
اخبار استان
تبریز- امام جمعه تبریز با تقدیر از خدمات درمانی رایگان بیمه سلامت به اقشار کم درآمد، گفت: فعالیت‌های بیمه سلامت در این مدت منجر به کاهش دغدغه درمانی قشر عظیمی از مردم استان شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد علی آل هاشم روز سه شنبه در بازدید از اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی و دیدار با کارکنان از نزدیک در جریان خدمت رسانی این سازمان به مردم قرار گرفت و با قدردانی از ارائه خدمات درمانی رایگان به اقشار کم درآمد جامعه، اظهار کرد: اینکه دهک‌های پایین جامعه به طور رایگان زیر پوشش بیمه قرار گرفته و از خدمات درمانی بهره مند شده اند، قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در ادارات گفت: امروز در کنار سازمان، نیروی انسانی از اهمیت بالایی در مسیر تحقق اهداف سازمان‌ها قرار دارد و به همین خاطر رسیدگی به امور رفاهی و اداری کارکنان نقش مؤثری در مأموریت‌های سازمان بیمه سلامت دارد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه ساختمان اداره کل بیمه سلامت جزو ساختمان‌های مطلوب و دارای فضای مناسب استان است از مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی در خصوص فراهم کردن فضاهای اداری در تبریز و شهرستان‌ها تقدیر کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این بازدید سرزده از میز خدمت اداره کل بیمه سلامت نیز بازدید و در جریان امور مربوط به بیمه شدگان قرار گرفت.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات