قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهردار تبریز تاکید کرد؛

ضرورت اتمام عملیات آسفالت ریزی اتوبان های شهید کسایی و پاسداران

ضرورت اتمام عملیات آسفالت ریزی اتوبان های شهید کسایی و پاسداران
شناسهٔ خبر: 120717 -
اخبار استان
تبریز- شهردار تبریز بر تسریع روند اجرای پروژه آسفالت ریزی اتوبان های شهید کسایی و پاسداران تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد عملیات عمرانی این پروژه تا سه ماه آینده تمام شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری تبریز، اظهار کرد: رویکرد مدیریت شهری بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توان داخل مجموعه شهرداری همانند سازمان عمران است و با اتکا به توان داخلی موجب اجرای سریع پروژه‌های شهری همراه با توجه به کیفیت را در پی دارد.

وی با اشاره به بودجه ۷۰ میلیارد تومانی سال گذشته سازمان عمران شهرداری، خاطر نشان کرد: مدیریت شهری امسال مطابق با سیاست بهره مندی از ظرفیت‌های عمرانی خود، بودجه سازمان عمران شهرداری تبریز را به ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش داده است.

یعقوب هوشیار همچنین تصریح کرد: توزیع ۵۰ هزار تن آسفالت در مسیر اتوبان شهید کسایی با اعتبار بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال از مهمترین پروژه‌های عمرانی سال جاری در حوزه آسفالت ریزی است.

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه آسفالت اتوبان‌های کسایی و پاسداران در اولویت کاری پروژه‌های عمرانی حوزه آسفالت قرار گیرد، تصریح کرد: سازمان عمران شهرداری در سریع‌ترین زمان ممکن حداکثر تا سه ماه آینده باید عملیات عمرانی در اتوبان‌های کسایی و پاسداران را تمام کند.

وی با بیان اینکه سازمان عمران باید سال بعد یک مجموعه با درآمد بالا و پایدار تبدیل شود، افزود: این سازمان با استفاده از ظرفیت کارخانه آسفالت می‌تواند درآمد پایدار مطلوبی برای مجموعه شهرداری ایجاد کند.

هوشیار با بیان اینکه کارکرد شهرداری تنها خدماتی نیست و با بهره مندی از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان می‌توان اقدام به ارتقای سطح خدمات پرداخت، یادآور شد: استفاده از توان دانش بنیان‌ها یکی دیگر از عوامل حائز اهمیت جهت ایجاد درآمد پایدار شهرداری تبریز است.

وی در پایان با اشاره به اینکه پروژه تبادل ارس به جاده ارمنستان جزو تکالیف سازمان عمران است، گفت: اجرای پروژه‌های مجتمع رفاهی، ورزشی و خدماتی شهروند، طرح تبادل ارس و دیگر اقدامات عمرانی با بهره مندی از توان مطالعاتی دیگر کلانشهرها با لحاظ پیوست‌های موردنیاز، موجب افزایش عملکرد سازمان می‌شود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات