قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

قهرمانان پیست استانی آذربایجان‌شرقی مشخص شدند

قهرمانان پیست استانی آذربایجان‌شرقی مشخص شدند
شناسهٔ خبر: 120581 -
اخبار استان
تبریز - قهرمانان پیست استانی آذربایجان‌شرقی در رده جوانان و بزرگسالان مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوچرخه سواری پیست روز جمعه در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان آقایان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.

در رده سنی جوانان و در ماده ۲۰۰۰ متر امیر سالم موفق شد به مدال طلا دست پیدا کند و امیرحسین علیپور، امیرحسین ابرار اصل هم موفق شدند به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کنند.

در ماده ۲۰۰ متر، سپهر سالک مقام نخست، امیر سالم مقام دوم را بدست آوردند و برهان بشارت هم به رده سومی دست پیدا کرد.

در رده سنی بزرگسالان و در ماده ۲۰۰۰ متر سبحان الدین فخیمی ملی‌پوش تبریزی موفق شد بهترین عملکرد را در بین سایر رقیبان از خود به نمایش بگذارد و روی سکوی اول بایستد، آیدین صرافی دوم و علی اهری پور هم موفق شد به مدال برنز دست پیدا کند.

در ماده ۲۰۰ متر سبحان الدین فخیمی بار دیگر و با اختلاف اول شد و میلاد دباغ دوم و آیدین صرافی هم به جایگاه سومی دست پیدا کرد.

همچنین بانوان رکابزن آذربایجان شرقی نیز در مسابقات پیست که به میزبانی شهر تهران برگزار شد، توانستند ۴ نشان رنگارنگ به گردن بیاویزند.

در این مسابقات که با حضور ۴۰ رکابزن در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان انجام گرفت پردیس فیض‌اللهی نماینده آذربایجان شرقی در بخش کایرین و اسکرچ با کسب ۲ مدال طلا و برنز خوش درخشید.

همچنین فیض‌اللهی در رشته اسکرچ جوانان پیشتاز شده و مدال طلا را بر گردن آویخت و در رشته کایرین جوانان برنز گرفت.

ریحانه خاتونی و فاطمه دادگر، ۲ نماینده دیگر آذربایجان‌شرقی نیز به ترتیب مدال نقره دور حذفی بزرگسالان و برنز دور حذفی جوانان را کسب کردند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات